Gwiazdor YouTube'a chwali się SEKSEM z piękną blondynką! Teraz chce natłuc jej OJCU

2020-12-02 18:02 ŁOLI
Logan Paul i Josie Canseco
Autor: Instagram Logan Paul/ Josie Canseco

Internet daje nam niesamowite możliwości. Oprócz poznawania świata, możemy także być bliższej naszych ulubionych gwiazd oraz na bieżąco śledzić to, co akurat robią. Media społecznościowe pomagają także podgrzewać atmosferę w świecie sportów walki, z czego zawodnicy bardzo chętnie korzystają. O tym, że bardzo łatwo w sieci narazić się na kontrę przekonał się Jose Canseco, były baseballista, który został szybko zripostowany przez gwiazdę internetu.

Media społecznościowe to jeden z tych wynalazków, które zrewolucjonizowały świat. Oprócz tego, że niemal w każdym miejscu na świecie mamy dostęp do dowolnie wybranej informacji, możemy także wykorzystywać internet w czysto rozrywkowych celach. Dzięki tej funkcji fani mogą przede wszystkim śledzić swoich idoli oraz być z nimi niemalże na bieżąco. Media społecznościowe odgrywają także wielką rolę w świecie sportów walki, gdzie zawodnicy mogą podgrzewać atmosferę przed walkami. O tym, że w sieci łatwo o kontratak ze strony rywala przekonał się Jose Canseco, były baseballista, który zdecydował się za pośrednictwem Twittera skrytykować Logana Paula, znanego YouTubera. Takiej reakcji z jego strony raczej się nie spodziewał. 

Kolejne FATALNE wiadomości dla Stocha, Żyły i Kubackiego. Wszystko się zmienia, NIEDOBRZE!

Canseco wyzwał do walki za pośrednictwem mediów społecznościowych Logana Paula, który swoją popularność w sieci zdobył przed kilkoma laty za pośrednictwem aplikacji Vine, na której zamieszczał różne treści wideo. Jak na postać związaną z internetem, Paul szybko zripostował Canseco dobitnie wypominając mu, że kiedyś spotykał się z jego córką. - Żaden problem - zareagował Paul na propozycję walki. - Uwielbiam "walić' Canseców. 

Stifler pokazał ZDJĘCIE narkotyków? SZOKUJĄCE zachowanie, tak uczcił 1000 dni trzeźwości

Najnowsze