Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna, Liam Szczęsny

i

Autor: Instagram/Marina_official Marina Łuczenko-Szczęsna z mężem i synem na Stadionie Narodowym

Wojciech Szczęsny zareagował na fatalne informacje o operacji żony! Rozczulające słowa, Marina na pewno to docenia

2021-12-07 9:57

Wojciech Szczęsny to jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy, więc kibice interesują się również jego życiem prywatnym. Bramkarz od wielu lat związany jest z piękną piosenkarką, Mariną Łuczenko, z którą w 2016 r. wziął ślub. W Polsce są niesamowicie popularną parą, a poczynania małżeństwa śledzą miliony ludzi. Widzą oni dobre, ale też te gorsze momenty. Niestety, żona Wojciecha Szczęsnego przeżywała ostatnio bardzo trudne chwile, a wszystko przez operację, którą musiała przejść.

Od lat Szczęsny jest ważnym punktem reprezentacji Polski. Zyskał dzięki temu dużą rozpoznawalność, a wiele Polek zachwycał nie tylko grą, ale także wyglądem. Fanki wychwalały jego urodę, ale w 2013 r. bramkarz pogrzebał ich marzenia, gdy zaczął spotykać się z Mariną Łuczenko. Wokalistka już wówczas była znana, jednak bliska relacja z piłkarzem wpłynęła dodatkowo na jej popularność. Piosenkarka z ukraińskimi korzeniami była na ustach wszystkich, tym bardziej że również nie można odmówić jej wielkiej urody. Ma wielu fanów, którzy podziwiają zarówno jej talent, jak i piękno.

Polak nie zagra w meczu Ligi Mistrzów. Niepokojące doniesienia i smutne pożegnanie z fazą grupową

Już po trzech latach para wzięła ślub, a miało to miejsce tuż przed pamiętnym Euro 2016. Dwa lata później urodził się syn Szczęsnych – Liam. Jego przyjście na świat przypadło… dwa dni po ostatnim meczu Polski na MŚ 2018. Z pewnością osłodziło to czas bramkarzowi, do którego były spore pretensje zwłaszcza po meczu z Senegalem (1:2). W trudnych chwilach zawsze może liczyć na wsparcie ukochanej, a ich miłość jest wielka.

W galerii poniżej możecie zobaczyć naprawdę gorące zdjęcia Mariny Łuczenko-Szczęsnej:

Marina cierpi, Wojciech tęskni

Ich relacja jest pewnym wzorem, gdyż wsparcie jest obustronne. Marina dopinguje męża w karierze sportowca, a ten odpłaca się w muzycznej działalności żony. W kryzysowych chwilach wokalistka dodaje otuchy bramkarzowi Juventusu Turyn, ale w odwrotnej sytuacji może liczyć także na niego. Ostatnio 32-latka wydała nowy singiel pt. „Lip Gloss”, który bardzo mocno promowała, a w kampanii uczestniczył też Wojciech i… syn, Liam. Gorący okres i radość z nowego dzieła przysłoniła jednak poważna operacja, którą musiała przejść Łuczenko-Szczęsna.

Angielski gigant włącza się do gry o reprezentanta Polski. Padnie rekord ligi?

Kochani u mnie ostatni tydzień turbo ciężki. Musiałam przejść poważna operacje. Znacie mnie i wiecie , że nie lubie narzekać i zawsze informuje Was o moich trudnościach po fakcie. Mam się już lepiej , od kilku dni jestem w domu. Może kiedyś znajdę odwagę by opowiedzieć moja historię natomiast na dzień dzisiejszy proszę Was: DBAJCIE O SIEBIE, róbcie regularnie badania. Nie przekładajcie zdrowia na drugi plan. Dziś patrze na ten filmik i afirmuję. Nie wiem ile mi zajmie dojście do siebie, ale mentalnie już tam jestem” – napisała pod udostępnionym filmikiem na Instagramie. Jej wpis skomentował mąż, który bardzo przeżywa rozłąkę z ukochaną.

Duma mnie rozpiera kiedy mysle jaka moja zona jest fighterka. Dbaj o siebie i wracaj do steskionego meza” – napisał Szczęsny pod wyznaniem żony. Bardzo możliwe, że piosenkarka przeszła operację w Polsce i wróciła do rodzinnego domu, a bramkarz musiał zostać w Turynie, gdzie na co dzień mieszka małżeństwo. Obowiązki piłkarza są ogromne i zapewne nie mógł on towarzyszyć ukochanej w tej trudnej podróży.

Sonda
Czy podoba Ci się żona Wojciecha Szczęsnego?
Szczęsny przyłapany z papierosem. Co Sousa na to?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze