Matka Neymara NAPADŁA swojego młodego kochanka! Polała się KREW, przyjechała KARETKA!

2020-06-06 8:18 MD
Tiago Ramos
Autor: Instagram / tiagoramoss Tiago Ramos

W ostatnich tygodniach głośno zrobiło się o tym, że matka Neymara - 52-letnia Nadine Goncalves - spotyka się z młodszym o niemal trzy dekady 23-letnim modelem Tiago Ramosem. Wygląda na to, że związek znajduje się w bardzo poważnym kryzysie - jak donoszą brazylijskie media, ostatnio w domu kochanków musiały interweniować służby medyczne. Polała się krew!

Matka Neymara od lat nie jest już w związku z ojcem piłkarza. W kwietniu zrobiło się o niej głośno, ponieważ do mediów wyciekła historia, że kobieta spotyka się z młodszym o 29 lat Tiago Ramosem. Mężczyzna, który może pochwalić się nieprawdopodobnie atletyczną sylwetką, niegdyś próbował swoich sił w piłce nożnej, ale ostatecznie odpuścił marzenia o zostaniu zawodowym piłkarzem. Z powodzeniem zaczął się natomiast odnajdywać w modelingu.

Gwiazdor piłki poderwał GORĄCĄ PIĘKNOŚĆ, ale SEKSU nie uprawiają od miesięcy! [ZDJĘCIA]

Gdy w sieci pojawiły się informacje o związku matki Neymara z młodym mężczyzną, gwiazda Paris Saint-Germain napisała tylko publiczne, że życzy swojemu rodzicowi szczęścia. A tego chyba jednak w tym niestandardowym związku brakuje. Jak podają brazylijskie media, Ramos oskarża Nadine Goncalves o napaść. Kobieta miała go zranić, przez co polała się krew i konieczna była wizyta służb medycznych. Wrzaski z domu pary w Sao Paulo dały się słyszeć wieczorem.

Nie wiadomo, jaka będzie przyszłość związku, skoro Ramos oskarża kobietę o tak poważną sprawę jak napaść. Już jednak w ostatnim czasie media zaczęły przepowiadać rychły koniec relacji 23-latka z 52-latką po tym, jak kobieta odkryła ponoć, że Brazylijczyk w przeszłości miał skłonność do umawiania się na randki z mężczyznami.

Tak mieszka Robert Lewandowski!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze