Gwiazdor piłki poderwał GORĄCĄ PIĘKNOŚĆ, ale SEKSU nie uprawiają od miesięcy! [ZDJĘCIA]

2020-06-05 14:47 MD
Marta Diaz
Autor: Instagram / martaa_diiaz Marta Diaz

Świat piłki zna mnóstwo historii, w których znani piłkarze wiążą się w zażyłych relacjach z pięknymi modelkami. Podobnie jest także i w przypadku wypożyczonego z Realu Madryt do Sevilli utalentowanego zawodnika Sergio Reguilona. Jak się jednak okazuje, para w ostatnim czasie bardzo długo... nie mogła uprawiać seksu! Wszystkiemu winna jest pandemia.

W wyniku wybuchu zarazy, większość społeczeństwa na całym świecie musiała zaakceptować bardzo trudną sytuację i w miarę możliwości zostać we własnych domach. Dotyczyło to także i zawodowych sportowców. Wielu z nich postawiło na spędzanie czasu w miastach, w których na co dzień grają i trenują. Nie ryzykowali żadnych podróży, aby uniknąć możliwości zakażenia, a także wpadnięcia w status kwarantanny obligowanej przez wiele krajowych rządów.

Piłkarski gwiazdor ma PRZEŚLICZNĄ siostrę. Rzadko się nią chwali, bo mają napięte relacje [ZDJĘCIA]

Sergio Regulion gra w Sevilli na zasadzie wypożyczenia z Realu Madryt. Podczas pandemii był rozdzielony ze swoją urodziwą partnerką, a ta w "La Resistencia wyznała: - Seks? Zero. Jesteśmy w "lockdownie" i musieliśmy się rozdzielić.

Hiszpanka jest znaną modelką i osobistością medialną. Jej kanał na YouTube obserwuje niemal 1,75 mln osób.

Dwójka zakochanych musiała przechodzić wielkie męki nie mogąc ze sobą żyć i obcować! Na szczęście wszystko wróciło już do względnej normy i stracony czas będzie można nadrobić.

Najnowsze