Piłkarski gwiazdor ma PRZEŚLICZNĄ siostrę. Rzadko się nią chwali, bo mają napięte relacje [ZDJĘCIA]

2020-06-05 12:24 MD
Ivana Icardi Rivero
Autor: Instagram / ivannaicardi Ivana Icardi Rivero

Mauro Icardi znany jest poza boiskiem głównie z głośnego związku z Wandą Narą, byłą żoną swojego ekskolegi z drużyny, Maxiego Lopeza. Mało kto jednak wie, że piłkarz ma także urodziwą siostrę - Ivanę Icardi Rivero. Nie pokazuje się z nią jednak zbyt często, a jak donosi "Marca", relacje rodzeństwa są dość napięte.

Icardi przez lata był prawdziwym symbolem Interu Mediolan. Nawet jeżeli postawa "Nerazzurrich" jako całej drużyny była daleka od ideału, to Argentyńczyk zawsze wyróżniał się in plus i często niemalże w pojedynkę ciągnął swój zespół. Wszystko zmieniło się jednak w zeszłym roku, kiedy w wyniku zamieszania kontraktowego i kłótni swojej partnerki-agentki z klubem w stolicy Lombardii zrobiło się dla niego zbyt wąsko i musiał zmienić barwy klubowe.

Robert Lewandowski jest WYKLUCZANY z piłkarskiej elity? Ta opinia nie pozostawia wątpliwości

Ze wsparciem przyszło Paris Saint-Germain, które najpierw wypożyczyło, a potem wykupiło argentyńskiego napastnika na stałe. To własnie z Paryżem zawodnik wiąże kolejne lata swojej kariery.

Jak się jednak okazuje, życie prywatne Icardiego to nie tylko ukochana i dzieci, ale także piękna siostra. Ivana Icardi Rivero na swoim Instagramie często zamieszcza zdjęcia m.in. z pobytu we Włoszech.

"Marca" donosi, że sportowiec nie żyje ze swoją siostrą w najlepszych relacjach. Hiszpanie nie podają jednak powodów takiego stanu rzeczy. Wszystkim fanom piłkarza pozostaje mieć nadzieję, że sytuacja wkrótce się unormuje i będzie już tylko lepiej.

Najnowsze