Ewa Piątkowska, Aleksandra Jaworska - TOTALbet Punchdown 4

i

Autor: Instagram / YouTube Ewa Piątkowska, Aleksandra Jaworska - TOTALbet Punchdown 4

Mistrzyni świata w boksie zawalczy na TOTALbet Punchdown! Będzie pojedynek z osobistymi podtekstami? | KOLOSEUM

2021-05-12 14:14

Ewa Piątkowska jest nowym nabytkiem organizacji TOTALbet Punchdown! Była mistrzyni świata w boksie zmierzy się na jednej z nadchodzących gal pojedynków "na liście". W rozmowie z "Super Expressem" Aleksandra Jaworska przyznała, że dla niej taka walka byłaby osobista. - Mam dla kogo wygrać taki pojedynek z Ewą Piątkowską - powiedziała "Cyganka". O kogo dokładnie chodzi? Obejrzyjcie całą rozmowę w materiale wideo na kanale KOLOSEUM i na Sport.se.pl!

Ten transfer to prawdziwa petarda! Ewa Piątkowska (37 l.) nie boi się prawdziwych wyzwań. "Tygrysica" po kolejnej walce w boksie, zmierzy się w formule na... liście! 22 maja na TOTALbet Punchdown 4 poznamy jej przeciwniczkę. Zakontraktowanie byłej mistrzyni świata w boksie to wielki krok dla organizacji. - Będzie się działo! Do zobaczenia na najbliższej gali - zapowiada "Tygrysica".

Cała rozmowa z Aleksandrą "Cyganką" Jaworską do obejrzenia w materiale wideo poniżej!

Ewa Piątkowska zmierzy się na jednej z gal TOTALbet Punchdown ze zwyciężczynią pojedynku Monika "Waldek" Rozmuz-Quandt - Aleksandra "Cyganka" Jaworska! - Nazwisko Piątkowska nie sprawia, że się denerwuję albo mam wahania, że przegram. Nic z tych rzeczy. Czemu miałabym nie wygrać? - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Quandt-Rozmuz.

Jeśli wygra Jaworska, w walce z Piątkowską emocji może być jeszcze więcej. - Ten pojedynek byłby dla mnie troszeczkę osobisty. Mam dla kogo wygrać taki pojedynek. To osoba związana z boksem - przyznała "Cyganka", która nie chciała jednak mówić o kogo konkretnie chodzi!

Gala TOTALbet Punchdown 4 już 22 maja. Transmisja w systemie PPV na Punchdown.tv!

Zakłady bukmacherskie na galę Punchdown 4 tylko u legalnego bukmachera TOTALbet! KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź kursy na galę TOTALbet Punchdown 4!

Monika Waldek przed TOTALbet Punchdown 4
Najnowsze