SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj niedziela 13.11 Skoki narciarskie dzisiaj O której dzisiaj skoki 13 listopada

i

Autor: Paweł Skraba SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj niedziela 13.11 Skoki narciarskie dzisiaj O której dzisiaj skoki 13 listopada

SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj Skoki narciarskie dzisiaj O której dzisiaj skoki

2022-11-13 0:36

O KTÓREJ GODZINIE skoki dzisiaj Skoki narciarskie dzisiaj O której dzisiaj skoki niedziela. Kibice skoków narciarskich czekają już na kolejne konkursy PŚ. Pierwsze dwa wygrał Dawid Kubacki, a to zapowiada duże emocje. Polski Związek Narciarski ogłosił skład reprezentacji Polski w skokach narciarskich na najbliższe konkursy PŚ. O kolejne punkty powalczą prowadzący w klasyfikacji generalnej Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Wąsek i Jakub Wolny. Dołączyli do nich dwaj zawodnicy z kadry B - Aleksander Zniszczoł i Tomasz Pilch. O której godzinie skoki dzisiaj niedziela. O której skoki w niedzielę.

Dawid Kubacki w świetnym stylu triumfował w Wiśle, wygrywając dwa pierwsze konkursy Pucharu Świata w Wiśle. Najlepszy w obu treningach, obu kwalifikacjach i w czterech seriach konkursów. Nie było na niego mocnych i prowadzi w klasyfikacji generalnej z dużą przewagą. Dwukrotnie w czołowej dziesiątce lądował Piotr Żyła. – Chyba nie da się lepiej zacząć sezonu – przyznał Dawid Kubacki. – Świetny wynik i fajne skoki – dodał zadowolony.

O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj Skoki narciarskie dzisiaj GODZINA niedziela

Wygląda na to, że Austriak Thomas Thurnbichler, nowy trener polskiej kadry, przywrócił moc naszym skoczkom. Czy tak samo będzie w kolejnym konkursie. Przed nami PŚ w Ruce. Thurnbichler zabiera tam następujący skład: Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch, Paweł Wąsek, Jakub Wolny, Tomasz Pilch i Aleksander Zniszczoł. - Co do czwórki zawodników nie było żadnych wątpliwości. Dawid jest liderem klasyfikacji Pucharu Świata, Piotrek w Wiśle zajął dwukrotnie miejsca w pierwszej dziesiątce, Kamil także w sobotnim konkursie był w top 10. Paweł Wąsek punktował dwukrotnie, więc tu sprawa także jest oczywista - argumentował trener Thomas Thurnbichler w środowym komunikacie Polskiego Związku Narciarskiego.

SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj w niedzielę

Tym razem nie poskaczą dwaj młodzi skoczkowie - Kacper Juroszek i Jan Habdas. - Skocznia w Ruce jest dużym obiektem, czasem panują tam wyjątkowo trudne warunki do skakania. Dlatego młodzi zawodnicy pierwsze starty na śniegu zaliczą w zawodach Pucharu Kontynentalnego. Jeśli będą w wystarczająco dobrej dyspozycji, na pewno dostaną swoje szanse w zawodach Pucharu Świata - uzasadnia swój wybór Thomas Thurnbichler.

Ewa Bilan-Stoch w BIELIŹNIE pokazuje SEKSOWNE NOGI! Nieznane ZDJĘCIA żony Kamila Stocha!

SKOKI NARCIARSKIE dzisiaj O KTÓREJ SKOKI dzisiaj niedziela

Kibice skoków narciarskich muszą uzbroić się w cierpliwość. Najbliższe konkursy PŚ zaplanowano na 25-27 listopada. W Ruce odbędą się dwa konkursy indywidualne, które ze względu na piłkarski mundial zostaną przeprowadzone o godzinie 9 rano polskiego czasu.

Program PŚ w Ruce (HS142):

Piątek, 25.11.2022

  • 12:00 - Odprawa techniczna
  • 14:15 - Oficjalny trening
  • 16:45 - Kwalifikacje

Sobota, 26.11.2022

  • 7:45 - Seria próbna
  • 9:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 27.11.2022

  • 7:30 - Kwalifikacje
  • 9:00 - Pierwsza seria konkursowa
Dawid Kubacki po dwóch wygranych PŚ w Wiśle
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze