Hit czy kit?

Piękne modelki i przystojni modele w nowych strojach kadry na igrzyska. Nie każdemu się spodobały, oceńcie sami [WIDEO, GALERIA]

2024-04-19 19:42

Podczas zorganizowanej z pompą konferencji prasowej w Warszawie zaprezentowano nowe stroje reprezentacji Polski, w których nasi sportowcy rywalizować będą podczas igrzysk olimpijskich w Paryżu. Ubrania wywołały dużo dyskusji: jedni się zachwycają, inni krytykują. Oceńcie sami – stroje można zobaczyć w naszej galerii a także w materiale wideo.

Igrzyska Olimpijskie to impreza, na którą kibice czekają od dawna. Wszyscy liczą, że nasi sportowcy będą świetnie prezentowali się na olimpijskich arenach. Wiadomo już jednak teraz, jak będą wyglądać. Podczas konferencji prasowej w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego zaprezentowano stroje naszej reprezentacji na igrzyska olimpijskie w Paryżu. Modele i modelki pozowali do zdjęć w ubraniach zarówno sportowych, jak w galowych. Stroje sportowe przygotował niemiecki Adidas, a galowe - polska firma Bizuu. W naszej galerii, oraz w specjalnym materiale wideo, możecie zobaczyć i samemu ocenić, czy stroje na igrzyska wyglądają atrakcyjnie.

Efektowne stroje Polaków na igrzyska olimpijskie

Igrzyska olimpijskie w Paryżu odbędą się na przełomie lipca i sierpnia tego roku. Celem naszej reprezentacji jest z pewnością poprawienie świetnego wyniku z poprzednich olimpijskich gier, które obyły się w Tokio wówczas to biało-czerwoni zdobyli dużo, bo aż 14 medali, dzięki czemu Polska zajęła 17. miejsce w klasyfikacji medalowej. Podczas igrzysk w Paryżu prawdopodobnie przebita zostanie bariera 300 medali w historii polskiego olimpizmu. Do tej pory, od 1924 roku, reprezentanci Polski wywalczyli 298 medali. Czas na kolejne!

QUIZ o igrzyskach olimpijskich. Myślisz, że zdasz? Przekonajmy się

Pytanie 1 z 10
Gdzie miały się odbyć igrzyska olimpijskie w 2020 roku?
Najnowsze