Robert Karaś

i

Autor: materiały prasowe / FAME MMA Robert Karaś

Świetne informacje!

Po tej deklaracji Roberta Karasia wybuchła fala optymizmu! "Wracamy do gry", świetne informacje!

2023-05-25 7:41

Robert Karaś przekazał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych świetne informacje. Sportowiec, który atakuje rekord świata na dystansie dziesięciokrotnego Ironmana wrócił do zawodów Brasil Ultra Tri po problemach zdrowotnych. Polak potwierdził swój powrót na trasę publikacją na mediach społecznościowych, która wzbudziła bardzo pozytywne emocje. Na to czekali fani polskiego zawodnika!

Robert Karaś przekazał świetne informacje na temat swojego stanu zdrowia. Polak, który podjął się bardzo ciężkiego wyzwania pobicia rekordu świata w dziesięciokrotnym Ironmanie, przyznał na swoich mediach społecznościowych, że już pozbył się problemów zdrowotnych i może ukończyć dystans. Po słowach Karasia wybuchła fala wielkiego optymizmu.

Robert Karaś wraca do atakowania rekordu świata. Świetne informacje z zawodów Brasil Ultra Tri 

W nocy z wtorku na środę ekipa Karasia poinformowała, że Polakowi zrobiła się kontuzja, z która przebiegł 60 kilometrów, po czym zmuszony był do zrobienia sobie przerwy. Sam Karaś poinformował już jednak, że wszystkie problemy zdrowotne zostały zażegnane.

- racamy do gry. Nie pozbyliśmy się kontuzji w 100%, na pewno problem zostanie z nami do końca. Robert w nocy naładował się pozytywną energią, mentalnie jest gotowy. To ten czas, takie wyczyny kosztują bardzo wiele. Teraz z uśmiechem na twarzy biegnie w towarzystwie drugiego Polaka Juranda Czabańskiego, który ukończył właśnie rower i znajduje się na pozycji drugiej - napisano na profilu Karasia.

Sonda
Kibicujesz Robertowi Karasiowi?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze