Prezes Polonii Warszawa do kibiców: Narzekacie? Mam to W DU**E!

2020-08-07 7:52 Marcin Długosz
Polonia Warszawa, stadion Polonii Warszawa
Autor: East News Stadion Polonii Warszawa przy ul. Konwiktorskiej.

Polska piłka wkracza do gry w sezonie 2020/2021, a w niższych klasach rozgrywkowych nawet zdążyła już wystartować. Sporym echem w ostatnim czasie odbiła się kwestia cen biletów na mecze Polonii Warszawa - za wejściówkę na starcie w III lidze trzeba zapłacić nawet 40 złotych. Prezes "Czarnych Koszul", Gregoire Nitot, postanowił odnieść się do tej kwestii, ale użył przy tym niezwykle bezpośredniego języka, czym wprawił w osłupienie.

Kryzys wywołany pandemią koronawirusa dotknął także kluby piłkarskie. Te bowiem w ostatnich miesiącach straciły bardzo ważną część swoich przychodów - wpływy z dni meczowych. I nawet jeżeli od połowy czerwca na polskich stadionach ponownie mogła zacząć pojawiać się ograniczona liczba widzów, to nie wszystkie ekipy od razu unormowały swoje budżety. Wsparcia od fanów poszukują także ekipy z nższych klas rozgrywkowych, jak Polonia Warszawa.

Krzysztof Piątek wróci do Włoch?! Jego transfer negocjuje sławny klub!

"Czarne Koszule" całkiem niedawno przejął francuski biznesmen Gregoire Nitot. I teraz zdecydował się wprowadzić wysokie jak na III ligę ceny wejściówek - jednorazowe kosztują nawet 40 złotych, a karnet - ponad 400. Gdyby tego było mało, przedsiębiorca postanowił wypowiedzieć się na temat zaistniałej sytuacji w sposób niezwykle bezpośredni, czy wręcz bulwersujący wobec fanów własnej drużyny. Takie słowa mogą zadziwiać...

Nie wiadomo, jak na to wszystko zareagują kibice warszawskiego zespołu, ale trudno spodziewac się, że podobny komentarz podziała na nich pozytywnie i zmobilizuje do głębszego sięgnięcia do portfela celem zakupu biletu lub karnetu. Nitot za swoją wypowiedź znalazł się w ogniu krytyki wielu osób związanych z polskim futbolem.

Podglądamy jak w Śląsku Wrocław trenuje Waldemar Sobota

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze