RPA 2010: mecz Kamerun - Dania, wynik 1:2. RELACJA NA ŻYWO

2010-06-19 22:14

Cóż to był za mecz! Mnóstwo akcji podbramkowych, strzałów i sytuacji. Wygrała Dania 2:1, a Kamerun żegna się z turniejem. Ale Kamerun wraz z Danią pokazali naprawdę piękny futbol. Zapraszamy na zapis relacji "na żywo".

Strona nie odświeża się automatycznie. Naciskaj [F5] lub [Ctrl R], aby zobaczyć nowe informacje.

92 min Koniec meczu. Kamerun przegrany, żegna się z mundialem, ale żegna się z podniesionym czołem, bo Afrykańczycy grali znakomicie. Więcej takich meczów!

90 min Już tylko kilkadziesiąt sekund do końca, strata Bendtnera i szaleńczy atak Idrissou. Sorensen jednak broni

89 min Ależ ataki Kamerunu, do końca wierzą!

86 min Heroiczna obrona Duńczyków, wychodzą z kontrą!

84 min Fantastyczna akcja Kamerunu, ale Idirssou na spalonym

82 min A teraz Emana. Co za mecz!!!

81 min Bendtner strzelił z dystansu, choć miał lepiej ustawionych rywali.

79 min Nieudana próba Idrissou

76 min Co za okazja Kamerunu! Strzał Emany w niesamowity sposób broni Sorensen!

69 min Kontra Danii i piekielnie mocny strzał Tomassona obroniony przez bramkarza!

65 min Okazja na wyrównanie! Makoun jednak fatalnie pudłuje w dobrej sytuacji!

61 min 1:2!!! Alez akcja Rommedahla! Pięknym zwodem minął obrońcę i strzałem w długi róg pokonał bramkarza!

60 min Świetną sytuacja Webo ale prosto w bramkarza

58 min Nieudany strzał Webo

57 min Nieco spokojniejsza gra, ale wygląda na to, że to cisza przed burzą

52 min Ładne wejście Simona Poulsena na lewym skrzydle, dobre dośrodkowanie, ale zablokowane

50 min Agger z wolnego w mur, po chwili poprawka Kjaera ponad poprzeczką

48 min Assou Ekotto o krok od strzelenia gola, w ostatniej chwili zablokowany przez Duńczyków!

47 min I już na początku groźna akcja Kameruńczyków, Mbia o krok od strzelenia gola! Broni Sorensen!

Kontuzjowany Bendtner, ale zdecydował się wrócić na boisko

II POŁOWA

46 min. Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie, mamy nadzieję, że będzie równie wiele emocji!

43 min A teraz Kamerun! Eto'o w słupek! Po chwili Emana o krok od pokonania Sorensena. Co za mecz!!!

42 min Ależ okazja Danii!!! Świetny drybling Rommedahla, jego strzał broni bramkarz, a poprawkę Tomassona blokuje Song

39 min Suną kolejne ataki Danii, na razie nieskuteczne. Kameruńczycy groźnie kontrują

32 min I jest bramka, ale dla Danii! Przepiękny kontratak Duńczyków, podanie Rommedahla do Bendtnera i mamy 1:1!!!!!

31 min Napór Kamerunu, pachnie bramką

29 min. Emana miał dobrą sytuację, ale fatalnie przestrzelił zza pola karnego

26 min Meksykańska fala na trybunach w wykonaniu Kameruńskich kibiców

24 min Suleymanou ma problemy ze złapaniem dośrodkowania, ale żaden z Duńczyków tego nie wykorzystał

22 min Duńczycy na razie biją głową w mur, Kamerun umiejętnie się broni

19 min Dobra okazja Tomassona, ale został zablokowany przez obrońców

16 min Pierwsza gorźna akcja Duńczyków, dobre uderzenie Gronkjeara zablokowane

13 min Piekielnie mocny strzał Emany z dystansu, minimalnie niecelny

12 min Gol uskrzydlił Kameruńczyków, którzy coraz odważniej atakują

10 min GOOOL!!! 1:0!! Koszmarny błąd duńskiej obrony i Eto'o bez problemów strzela gola!

8 min Tym razem strzał z rzutu wolnego Geremiego, który ląduje jednak w rękach Sorensena

6 min Świetna sytuacja Rommedahla, ale strzał minimalnie nad poprzeczką!

4 min Strzał Eto'o z dystansu, zbyt anemiczny

1 min Zaczęło się od ataków Kamerunu, póki co nieskutecznych