Cristiano Ronaldo i zegarek warty fortunę

i

Autor: Instagram / Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo i zegarek warty fortunę

Co za gadżet

Ta błyskotka Cristiano Ronaldo kosztuje fortunę! Większość ludzi może o czymś takim jedynie pomarzyć, cena zwala z nóg

2023-09-21 18:21

Cristiano Ronaldo jest jednym z najbogatszych sportowców na całym świecie. Na pewno jego dodatkowym środkom sprzyja kontrakt w Arabii Saudyjskiej. Portugalczyk co chwile chwali się nowymi samochodami, posiada także ogromne domy, czy też zakłada na siebie coraz to droższe gadżety. Tym razem cena zegarka na jego nadgarstku zwala z nóg.

Cristiano Ronaldo na pewno nie będzie dobrze wspominał powrotu po kilku latach do Manchesteru United. Portugalczyk rozstał się z angielskim klubem w dość burzliwy sposób. 38-latek w głośnej rozmowie z Piersem Morganem wyciągnął na światło dzienne problemy z jakimi zmagają się "Czerwone Diabły". Nie spotkało się to z dobrym pozytywnym odbiorem od władz klubowych, a przede wszystkim Erika ten Haga. Ronaldo musiał opuścić Old Trafford, a kontrakt jego został rozwiązany za porozumieniem stron. Były piłkarz Realu Madryt otrzymał bardzo dobrą ofertę z Arabii Saudyjskiej, którą przyjął i rozpoczął grę w Al-Nassr.

Zegarek Cristiano Ronaldo jest wart kilku domów! Kosmiczna cena

Cristiano Ronaldo od dłuższego czasu jest uważany za jednego z najlepiej zarabiających sportowców. Odejście Portugalczyka z Europy do Arabii Saudyjskiej tylko mogło powiększyć jego majątek, ponieważ tam jego kontrakt jest ogromny. 38-latek rocznie zarabia ok. 200 milionów dolarów. Co łatwo przeliczyć na miesiące, tygodnie oraz dni. Ostatnio na nadgarstku Ronaldo można było zobaczyć prawdziwe cacko. Mowa o zegarku, który został wydany tylko w 18 egzemplarzach. Kosmiczna cena gadżetu może zwalić z nóg, bowiem koszt to 920 tysięcy euro, co oznacza około 4,25 milionów złotych.

Sonda
Jak oceniasz przejście Cristiano Ronaldo do Al-Nassr?
Nasi Partnerzy polecają