Zbigniew Boniek ostro skomentował śmierć Alfiego Evansa: A żeby was...

2018-04-29 11:10
Zbigniew Boniek
Autor: Eastnews

Alfie Evans nie żyje. Historia 2-letniego chłopca, który dzielnie walczył o życie w brytyjskim szpitalu, poruszyła opinię publiczną na całym świecie. Na komentarz pozwolił sobie też prezes PZPN Zbigniew Boniek. Zgadzacie się z wpisem prezesa PZPN?

Sprawa Alfiego Evansa stała się głośna po decyzji brytyjskiego sądu, który na wniosek lekarzy zezwolił na odłączenie chłopca od maszyn podtrzymujących funkcje życiowe. Swoją pomoc zaoferował nawet papież Franciszek, a Włosi zadeklarowali, że mogą przyjąć chłopca w watykańskim szpitalu. Pojawiło się też sporo komentarzy ze strony polityków, również polskich, którzy na dramacie rodziców Alfiego próbowali zyskać poparcie.

Alfie ostatecznie umarł w nocy z piątku na sobotę. Stał się symbolem. Pośród politycznego ścieku, pojawiły się też bardziej racjonalne komentarze. Na jeden z nich pozwolił sobie prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Zgadzacie się z wpisem prezesa PZPN?

Kamil Grosicki: Dbam o ciało, żeby na mundialu było TURBO

Wyniki, statystyki i tabele na żywo -> Sprawdź tutaj na kogo stawiać
Aż 16 dyscyplin!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze