Usyk - Chisora TV NA ŻYWO GDZIE TRANSMISJA z walki Usyk - Chisora w TV GDZIE OGLĄDAĆ Usyk - Chisora dzisiaj NA ŻYWO w TELEWIZJI

2020-10-31 20:01 CH
Usyk Chisora TV TRANSMISJA NA ŻYWO
Autor: Instagram Usyk Chisora TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Usyk - Chisora TV GDZIE TRANSMISJA NA ŻYWO Gala w Londynie: Usyk - Chisora Gdzie obejrzeć walkę Usyk - Chisora w TV Na jakim programie. Fani boksu niecierpliwie odliczają już godziny i minuty dzielące ich od tej hitowej walki. Oleksandr Usyk kontra Dereck Chisora. Ta walka miała się odbyć w maju, ale wybuch epidemii koronawirusa zmusił organizatorów gali do odwołania jej i przełożenia na dzisiaj czyli 31 października. Usyk kontra Chisroa czyli zabójcza szybkość i technika kontra brutalna. Kto będzie górą, Ukrainiec czy Brytyjczyk? Gala w Londynie: Usyk - Chisora Gdzie oglądać walkę Usyk - Chisora TRANSMISJA TV NA ŻYWO w TELEWIZJI Usyk - Chisora dzisiaj NA ŻYWO Na którym kanale walka.

Na żywo

Oleksandr Usyk - Dereck Chisora

Witamy w relacji na żywo z hitowej walki bokserskiej Oleksandr Usyk - Dereck Chisora! Pojedynek wagi ciężkiej rozpocznie się w sobotę około godziny 23:15. Zapraszamy!

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację na żywo z walki pomiędzy Oleksandrem Usykiem, a Dereckiem Chisorą!

Na ten pojedynek czeka cały bokserski świat! Niektórzy mówią, że to najważniejsze starcie tego roku i wcale nie jest to zbyt wielką przesadą. Po raz drugi w swojej karierze niepokonany Usyk stanie do walki w kategorii ciężkiej. Ale to będzie pierwsze tak duże wyzwanie przed reprezentantem Ukrainy. Bo Chazz Witherspoon był rozgrzewką przed tym co Usyka czeka obecnie.

Bo Dereck Chisora to przynajmniej o dwie pułki lepszy zawodnik niż pierwszy rywal Ukraińca w wadze ciężkiej. Dla Brytyjczyka dzisiejsze starcie może być ostatnią okazją na to, aby otworzyć sobie drogę do ważnych pojedynków. Bo jeśli za około godzinę Chisora okaże się gorszy od Usyka, będzie mógł w zasadzie pożegnać się z marzeniami.

Trwa właśnie ostatnia walka przed starciem wieczoru. Lee Selby mierzy się z George'm Kambososem Jr. Za nami już pięć rund z dwunastu.

Tymczasem z najbliższej odległości walkę Usyk - Chisora oglądał będzie Anthony Joshua. Niewykluczone, że Brytyjczyk zmierzy się z reprezentantem Ukrainy, jeśli ten wygra kolejne walki. Bo w końcu po to Usyk zmieniał wagę cruiser na ciężką.

Pojedynek Selby'ego i Kampososa był bardo wyrównany. Sędziowie zadecydowali, że zwycięzcą tego starcia został Kamposos. Już za kilka minut starcie wieczoru!

Czas na wielkie emocje! Chisora zmierza już do ringu.

Jest również i Usyk. Obaj panowie już na scenie. Ringową wojnę czas zacząć!

Zaczynamy!

I runda

Niesamowicie ofensywnie zaczął Chisora. Od razu ruszył do przodu i obsypywał rywala bardzo mocnymi cisami. Usyk jakby zaskoczony atakami Brytyjczyka, cały czas na wstecznym i z bardzo małą liczbą ciosów wyprowadzonych. Szukał przede wszystkim klinczu. Dużo uderzeń Chisory spadło na korpus Usyka.

II runda

Nieco żywszy na to starcie wyszedł Usyk. Nadal nie mógł jednak wstrzelić się ciosem, bo przeciwnik ku zaskoczeniu dobrze pracuje na nogach i to w zasadzie on wywierał presję. Ukrainiec przyjął nieco mniej ciosów niż kilka minut wcześniej, ale nadal wygląda na jakby przestraszonego. Pod koniec rundy Usyk przyjął trzy potężne ciosy.

III runda

Bardzo dużo ciosów na korpus wyprowadza Chisora. Usyk wygląda, jakby zupełnie nie spodziewał się takiego stylu walki ze strony rywala. Wciąż mało wyprowadzanych ciosów z jego strony, choć jeden lewy doszedł. Brytyjczyk pokazuje to, o czym zawsze mówi, uwielbia wdawać się w bijatykę i to doskonale widać. Pod koniec starcia Chisora wyglądał na nieco... zmęczonego.

IV runda

Nieco bardziej wyrównana runda, chyba najbardziej ze wszystkich dotychczasowych. Widać, że Chisorę dużo kosztował ostry start, a Usyk jest zdecydowanie lepiej przygotowany pod kątem fizycznym, ale nadal zadaje zbyt mało ciosów.

V runda

W momencie, gdy Brytyjczyk nie idzie tak odważnie do przodu, punktować zaczyna Usyk. Jego ciosy są zdecydowanie szybsze i Chisorze trudno ich unikać. Reprezentant Wielkiej Brytanii już zdecydowanie bardziej statycznie, mniej ataków. Chisora dwukrotnie mocno trafiony lewym sierpowym.

VI runda

Bardzo ciężko w przerwie oddychał Chisora, co ewidentnie pokazuje, że mocny start dużo go kosztował. Usyk teraz nie ma problemów, żeby uciekać przed ciosami rywala. I teraz to jego uderzenia dochodzą częściej. Brytyjczyk ewidentnie poluje już na jeden, kończący sierpowy.

VII runda

Praca nóg Usyka zawsze robiła wrażenie i nie inaczej jest dzisiaj. Coraz trudniej go upolować ciosem, ale mimo tego Chisora posłał kilka mocnych uderzeń. Więcej znów bił Ukrainiec i co najważniejsze, były to ciosy celne. Kolejna bardzo wyrównana runda, choć pod koniec Usyk mocno podkręcił tempo.

VIII runda

Coraz śmielej w ringu poczyna sobie Usyk. Teraz to on jest stroną przeważająca i punktującą rywala. Chisora coraz częściej "jedzie" na wstecznym biegu i nie ma żadnego pomysłu, jak odgryźć się bardzo mobilnemu rywalowi. Potężne sierpowe zaczynają dochodzić do szczęki Brytyjczyka.

IX runda

Niektóre ataki Chisory wyglądają bardzo rozpaczliwie. Bo zamaszyste sierpowe są jedynym ratunkiem dla Brytyjczyka. Usyk natomiast wciąż doskonale pracuje na nogach, wyprowadza bardzo szynkie ciosy, których rywal chyba nawet nie widzi. Chociaż w tej rundzie zabrakło przyspieszenia ze strony Ukraińca.

X runda

Jakby nieco lepsza runda w wykonaniu Chisory. Brytyjczyk wyprowadził więcej ciosów niż w ostatnich minutach. Usyk nie miał jednak problemów, aby uciec przed większością z nich. Jednak i on sam nie zaatakował odważniej. Sędziowie punktowi mogą mieć naprawdę dużo pracy i duży zgryz.

XI runda

Chisora zaczął nieco teatrzyku i w pewnym momencie po prostu spacerował po ringu. Usyk tego nie wykorzystał, ale znów miał walkę pod kontrolą, bo jeśli nie naciskał, to świetnie pracował w obronie. Brytyjczyk natomiast ponownie skoncentrował się na atakach na korpus.

XII runda

KONIEC WALKI! Próbował, próbował jeszcze Chisora. Jego ciosy nie dochodziły jednak do celu, Usyk skutecznie ich unikał. Reprezentant Ukrainy świetnie poruszał się po ringu, ale to nic dziwnego. Teraz najważniejszy głos mają jednak sędziowie.

117-112, 115-113, 115-113 - jednogłośnie wygrywa Oleksandr Usyk!

Nie było większego zaskoczenia w tym werdykcie, bo Usyk był po prostu lepszy w tym starciu. Chisorze trzeba oddać to, że stoczył bardzo heroiczny pojedynek i wytrwał 12 rund.

To wszystko z naszej strony! Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje na sport.se.pl! Dobranoc.

Usyk - Chisora TRANSMISJA TV Gdzie oglądać walkę

Walka Oleksandr Usyk - Dereck Chisora już dzisiaj wieczorem. To pojedynek wieczoru na gali w Londynie, w Wembley Arena. Kibice boksu odliczają już godziny dzielące ich od tego hitowego starcia. Gdie obejrzeć walkę Usyk - Chisora w Polskie? Poniżej informacje, która polska telewizja pokaże walkę Usyk - Chisora dzisiaj na żywo. Faworytem jest Ukrainiec, ale z tak silnie bijącym rywalem jeszcze się nie mierzył. Chisora znany jest z nokautujących ciosów. Brytyjczyk zdradził, że przed walką długo nie uprawiał seksu. Dzięki temu zachował wysoki poziom testosteronu. Doradził mu to jego trener i mentor, były bokser David Hate. - Powiedziałem mu, że jeśli przegrasz, zawsze będziesz się zastanawiać, czy nie mogłeś zrobić więcej, aby wygrać - tłumaczy Haye. - Po walce rób, co chcesz. Ale przed walką musisz być w pełni naładowany energią. Wszystko musi być gotowe do pracy. Kiedy lew jest najbardziej niebezpieczny? Kiedy nie kopuluje i jest głodny - dodał Haye. Jak ten celibat znosi Dereck Chisora? - Jest w porządku, ale żal mi księży. Radzę sobie z tym, biorąc często kąpiele lodowe - stwierdził Dereck Chisora.

Usyk - Chisora TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać walkę

Oleksandr Usyk - Dereck Chisora to walka wieczoru na sobotniej gali w londyńskiej Wembley Arenie. Polskim fanom boksu tych dwóch charyzmatycznych pięściarzy nie trzeba przedstawiać. Zabójczo szybki i świetnie wyszkolony technicznie Ukrainiec jest wciąż niepokonany na zawodowych ringach (jego bilans to 17-0, 13 KO). To właśnie Usyk w 2016 roku pokonał Krzysztofa Głowackiego, pozbawiając go pasa mistrza świata w kategorii cruiser. Były mistrz olimpijski (IO Londyn 2012) po zdominowaniu wagi półciężkiej zdecydował się przejść do kategorii ciężkiej. Przed nim bardzo trudny test - walka z bardzo mocno bijącym Dereckiem Chisorą (bilans 32-9, 23 KO). O sile ciosów potężnie zbudowanego brytyjskiego pięściarza przekonał się niedawno Artur Szpilka. "Del Boy" zdemolował "Szpilę" w 2019 roku. Już w 2. rundzie nieprzytomny Polak padł po strasznych bombach Chisory. Usyka jednak z pewnością dużo trudniej będzie upolować. Szybki Ukrainiec znany jest ze świetnej defensywy. - Już bardzo stęskniłem się za boksem - nie ukrywa Usyk. - Dereck to duży i bardzo mocno bijący facet, więc myślę, że to będzie trudny sprawdzian. W wadze półciężkiej osiągnąłem już wszystko. Teraz chcę dokonać wielkich rzeczy w wadze ciężkiej - dodał Ukrainiec, któremu eksperci wytykają często, że siła jego ciosów jest zbyt mała, żeby poradzić sobie w królewskiej kategorii. - Nie zgadzam się z tym. To nie siła ciosów jest najważniejsza, ale ich precyzja i szybkość. Gdyby decydowały tylko siła i rozmiary, to królem zwierząt byłby słoń a nie lew - odpowiada Oleksandr Usyk.

Usyk - Chisora Gdzie oglądać walkę w TELEWIZJI NA ŻYWO

Walka Oleksandr Usyk i Dereck Chisora już w sobotę w Londynie. Przed hitem pojedynkiem obaj bokserzy wypowiadają się o sobie z dużym szacunkiem. - Postaram się, żeby Usyk odczuł w ringu siłę moich ciosów i przekonał się, czym jest waga ciężka. On chce pokazać, że jest na samym szczycie łańcucha pokarmowego, ale żeby to udowodnić, musi walczyć z prawdziwymi ciężkimi, a ja takim jestem. To dobry pięściarz, a angielscy fani go kochają. Nawet ludzie, którzy nie interesują się za bardzo boksem, lubią oglądać jego walki. Między nami nie ma nienawiści, ja też go nawet lubię - powiedział Dereck Chisora.

Usyk - Chisora TRANSMISJA TV Kto pokaże walkę

Walka Oleksandr Usyk - Dereck Chisora to pojedynek wieczoru na gali w Londynie, w Wembey Arena w sobotę 31 października. Transmisja tv na żywo z gali i walki Usyk - Chisora na antenie TVP Sport. STREAM ONLINE na stronie SPORT.TVP.PL. Początek transmisji o godzinie 20. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z walki Usyk - Chisora.

Najnowsze