Wotore 2 GDZIE OBEJRZEĆ W TV? Gala WOTORE 2: walka na gołe pięści. Gala WOTORE 2 NA ŻYWO stream w Internecie. Walka na pięści LIVE ONLINE. Wotore 2 TRANSMISJA

2020-05-23 14:56 MSo
Wotore
Autor: Youtube/Wotore Wotore

Gala WOTORE 2. GDZIE OGLĄDAĆ galę WOTORE 2? Gala Wotore 2 LIVE ONLINE w Internecie. Stream gala Wotore 2. Walki na gołe pięści NA ŻYWO STREAM LIVE ONLINE. Gala Wotore 2 NA ŻYWO. GDZIE OBEJRZEĆ galę Wotore 2 w TV? Walka na gołe pięści transmisja TV. Organizacja Wotore wraca z drugą galą walk na gołe pięści. Podczas ośmioosobowego turnieju zawodnicy powalczą o 50 tysięcy złotych. Tę kwotę zgarnie tylko zwycięzca! Sprawdź, gdzie można obejrzeć galę Wotore 2 - wydarzenia, w którym dojdzie do walki na gołe pięści. Gala Wotore stream LIVE ONLINE.

Wotore 2 TRANSMISJA w TV, STREAM ONLINE. Gala Wotore 2 23.05 GDZIE OGLĄDAĆ?

Polscy kibice są spragnieni emocji w sportach walki. Krok po kroku wracają kolejne organizacje, które mają zapewnić świetne wrażenia z efektownych pojedynków. Pierwsze gale zorganizowała już największa federacja MMA na świecie, UFC. Teraz nad Wisłą swoje wydarzenie przygotowuje Wotore. Już w ten weekend odbędzie się ich druga gala! Brutalne, bezkompromisowe i twarde walki. Choć po pierwszym wydarzeniu fani pozostali nienasyceni, to tym razem ma być inaczej. Wiele pojedynków na inauguracyjnej gali kończyło się przez wypchnięcia poza ring. Organizatorzy posłuchali kibiców i postanowili nieco zmienić zasady. – Posłuchaliśmy głosów fanów i przygotowaliśmy poprawione zasady, które zapewnią niesamowite emocje. Wojownicy będą zmuszeni do walki i każdy pojedynek zakończy się nokautem lub poddaniem – mówi Maciej „Sowa” Browarski, jeden z właścicieli WOTORE. Podczas gali zobaczymy turniej ośmiu zawodników o 50 tysięcy złotych, a także trzy superfighty, w tym jeden z udziałem kobiet. To pierwsza taka walka w historii w Polsce!

Wotore 2: Są PIĘKNE, brutalne i groźne! Pierwsza walka Polek na gołe pięści [ZDJĘCIA]

Wotore 2 KARTA WALK. Kto walczy na gali Wotore 2? ZAWODNICY Wotore 23.05.2020

Gala Wotore 2 - TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać galę Wotore?

Gala Wotore 2 odbędzie się w sobotę, 23 maja. Początek gali Wotore 2, walki na gołe pięści, zaplanowano na godzinę 19:30. Transmisję z gali Wotore 2 przeprowadzi WYŁĄCZNIE tv.wotore.com w systemie pay-per-view. Żadna inna darmowa i legalna transmisja z tego wydarzenia nie będzie dostępna.

Najnowsze