Mikayla Demaiter

i

Autor: Instagram/Mikayla Demaiter Mikayla Demaiter

Po prostu wow!

Najseksowniejsza hokeistka świata znowu to zrobiła. 23-latka pokazała niemal wszystko, fani nie mogli się oprzeć

2023-08-25 17:32

Hokej na lodzie nie jest w Polsce najpopularniejszą dyscypliną sportu, ale z pewnością mogłoby się to zmienić, gdyby Mikayla Demaiter trafiła na polskie lodowiska. Co prawda Kanadyjka przegrała ze zdrowiem i porzuciła już uprawianie hokeja, ale tytuł najseksowniejszej hokeistki świata zostanie z nią na zawsze. 23-latka obecnie spełnia się jako modelka i ostatnio znowu pokazała niemal wszystko. Fani na widok jej półnagich zdjęć nie mogą się oprzeć.

Mikayla Demaiter zyskała dużą popularność już w czasach gry w hokeja. Kanadyjka od najmłodszych lat interesowała się sportem, najpierw trenowała żeglarstwo, ale ostatecznie postawiła na hokeja. Jako bramkarka radziła sobie naprawdę dobrze i szybko dołączyła do młodzieżowych rozgrywek, gdzie grała w drużynie Bluewater Hawks. Niestety, jej kariera nie zdążyła rozwinąć się na dobre, a została zakończona w 2019 roku w związku z licznymi dolegliwościami zdrowotnymi. Kontuzje pokrzyżowały sportowe plany Demaiter, jednak pozwoliły jej spełniać się w zupełnie innej branży. Jeszcze jako hokeistka Kanadyjka przyciągała uwagę kibiców ze względu na nieziemską urodę, co szybko przełożyło się na sesje zdjęciowe. 23-latka jest obecnie pełnoetatową modelką i influencerką, a jej konto na Instagramie śledzą blisko 3 miliony fanów! Regularnie mogą oni podziwiać blondwłosą piękność w odważnych sesjach, a ostatnio mieli kolejną taką okazję.

Była seksowną hokeistką. Teraz Mikayla Demaiter żyje z półnagich zdjęć

Demaiter doskonale czuje się w swoim ciele i chętnie odsłania je przed obiektywem. Nie inaczej było podczas ostatniej sesji inspirowanej legendarnym serialem "Słoneczny Patrol". 23-letnia Kanadyjka mogła przez chwilę poczuć się jak słynna Pamela Anderson, a zdjęcia w skąpym czerwonym bikini mocno przypadły jej do gustu. "Może być trudno o mnie zapomnieć, ale na wszelki wypadek o sobie przypomnę..." - napisała w opisie do kilku fotografii, które natychmiast pobudziły jej fanów.

"Trudno opisać słowami, jakie to seksowne. A byłem pisarzem!", "Najpiękniejsza kobieta na Ziemi", "Absolutnie zniewalająca", "Cudowna czerwona bogini", "Nigdy nie mógłbym cię zapomnieć. Myślę o tobie przez cały dzień" - to jedne z wielu pochlebnych komentarzy pod najnowszym postem Demaiter. Takie wpisy fanów są normalnością pod jej publikacjami i najlepiej świadczą o tym, że 23-latka prawdopodobnie na zawsze zostanie najseksowniejszą hokeistką świata. Nawet jeśli zakończyła już karierę.

Mariusz Czerkawski komentuje sukces polskich hokeistów
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze