Agnieszka Radwańska ZROBIŁA TO siedem lat temu! Niezwykły hołd złożony Polce [WIDEO]

2020-03-26 18:03 CH
Agnieszka Radwańska, strona WTA
Autor: WTA Agnieszka Radwańska, strona WTA

Agnieszka Radwańska na kortach nie błyszczy już od ponad roku, ale dla wielu fanów tenisa na całym świecie to wciąż postać kultowa. Znana z bajecznej techniki i niezwykłego instynktu polska gwiazda regularnie zachwycała magicznymi zagraniami, regularnie wygrywając plebiscyty na akcję miesiąca i roku. Serwis WTA właśnie złożył niezwykły hołd Radwańskiej. Zrobił to dokładnie w siódmą rocznicę jednej z najbardziej efektownych akcji Agnieszki w jej karierze. Zobaczcie WIDEO.

Agnieszka Radwańska profesjonalną karierę skończyła jesienią 2018 roku. Powodem były liczne kontuzje, choroby a także wypalenie mentalne, o czym gwiazda z Krakowa opowiadała w ekskluzywnym wywiadzie dla "Super Expressu". Dla licznych fanów talentu Radwańskiej jej decyzja była prawdziwym dramatem. Znana z niezwykle finezyjnego stylu gry Polka pozostawiła po sobie pustkę, którą ciężko wypełnić. Agnieszka regularnie zachwycała fenomenalnymi, niezwykle widowiskowymi akcjami. Znana była nie tylko ze świetnej techniki ale również z niezwykłego instynktu i sprytu, dzięki czemu potrafiła na korcie znakomicie improwizować, doprowadzając kibiców do ekstazy.

Mąż Agnieszki Radwańskiej przekazał FATALNE wiadomości! Dla fanów to KATASTROFA!

Właśnie jedną z takich akcji przypomniał teraz oficjalny serwis WTA. Dokładnie siedem lat temu Agnieszka Radwańska w turnieju Miami Open popisała się jedną z najbardziej widowiskowych akcji w karierze. To był mecz z Belgijką Kirsten Flipkens, który Polka wygrała w trzech setach. W drugiej partii zagrała... Zresztą niech Państwo sami zobaczą.

- Jak to zrobiłam? Sama nie wiem, takich zagrań nie da się wytrenować - mówiła potem Agnieszka Radwańska o tej cudownej akcji. - Często po moich meczach oglądam powtórki i sama się dziwię, jak udało mi się to zagrać. Nie jestem w stanie grać siłowego tenisa, więc szukam innych sposobów żeby wygrywać mecze - dodała wtedy Isia.

SEKSOWNA tenisistka leży z NAGĄ WAGINĄ, a na niej siedzą dwa psy! To ZDJĘCIE jest bardzo dziwne

Najnowsze