Ale słodki dzidziuś! Tenisowa gwiazda została mamą i pochwaliła się synkiem! [ZDJĘCIA]

2020-06-29 23:00
Dominika Cibulkova i Agnieszka Radwańska przed WTA Finals 2016
Autor: Instagram Dominika Cibulkova i Agnieszka Radwańska przed WTA Finals 2016

Agnieszka Radwańska i Dominika Cibulkova przez długie lata toczyły spektakularne boje na tenisowych kortach. Teraz Polka i Słowaczka to już sportowe emerytki. Obie 31-latki po skończonych karierach zaszły w ciąże. Jako pierwsza mamą została Cibulkova. Sympatyczna Dominika dwa tygodnie temu urodziła synka, a teraz pochwaliła się kolejnym zdjęciem maleństwa. "Świat nigdy już nie będzie taki sam" - pisała Cibulkova, gdy na świat przyszedł jej synek Jakub. Zobaczcie urocze ZDJĘCIE dziecka słowackiej gwiazdy.

Dominika Cibulkova od dwóch tygodni cieszy się macierzyństwem, a lada dzień mamą zostanie również Agnieszka Radwańska, która właśnie zdradziła płeć dziecka. Polka będzie miała syna, o czym poinformowała, dzieląc się zdjęciami z tradycyjnego baby shower, imprezy organizowanej tuż przed urodzeniem dziecka. Gościły na niej przyjaciółki z kortów i aktorka Małgorzata Socha.

Agnieszka Radwańska urodzi lada dzień?! Na tym ZDJĘCIU widać, że PORÓD blisko!

Agnieszka Radwańska wkrótce urodzi synka, a mamą jest już Dominika Cibulkova. Słowaczka 2 tygodnie temu pochwaliła się zdjęciem zaraz po porodzie. Urodziła w prywatnej klinice w Wiedniu. "I świat nigdy już nie będzie taki sam" - napisała Cibulkova, gdy na świat przyszedł jej synek Jakub. Teraz Domi podzieliła się z kibicami kolejnym zdjęciem słodkiego maluszka.

Małgorzata Socha na ślubie Agnieszki Radwańskiej. Niezwykła przyjaźń tenisistki i aktorki [ZDJĘCIA]

Wyświetl ten post na Instagramie.
Jakubko 🤍 Post udostępniony przez Dominika Cibulkova (@domicibulkova)
Wyświetl ten post na Instagramie.
No words needed for now 🤍🤍🤍 Post udostępniony przez Dominika Cibulkova (@domicibulkova)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE