Agnieszka Radwańska urodzi lada dzień?! Na tym ZDJĘCIU widać, że PORÓD blisko!

2020-06-24 19:23 CH
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram Agnieszka Radwańska

KIEDY rodzi Agnieszka Radwańska? - zastanawiają się fani naszej wspaniałej gwiazdy z tenisowych kortów. Isia terminu porodu nie zdradziła, ale podobno ma urodzić już wkrótce. Zresztą widać to na kolejnych zdjęciach, którymi była wiceliderka rankingu WTA chętnie dzieli się z kibicami. Radwańska spędza czas w Krakowie, gdzie wczoraj obroniła pracę magisterską. Teraz wyskoczyła na kawkę na Rynku Głównym. Zobaczcie najnowsze ZDJĘCIE przyszłej mamy.

Agnieszka Radwańska KIEDY rodzi?

Agnieszka Radwańska już wkrótce zostanie mamą. Marzyła o tym od dawna i w końcu się doczekała. Po zakończeniu kariery finalistka Wimbledonu i mistrzyni WTA Finals korzysta z życia i przygotowuje się do nowej roli. Skończyła też studia. Wczoraj starsza z sióstr Radwańskich pochwaliła się, że obroniła pracę magisterską na krakowskim AWF-ie. Studiowała na kierunku Turystyka i Rekreacja. Zresztą w branży turystycznej działa już od jakiegoś czasu. Otworzyła w centrum Krakowa hotel Aga Tenis Apartments.

Agnieszka Radwańska KIEDY poród

Agnieszka Radwańska jest w zaawansowanej ciąży i widać na kolejnych zdjęciach, że urodzi już niedługo. Kiedy poród? Tego tenisowa gwiazda nie zdradziła, ale podobno urodzi na początku wakacji. Isia podzieliła się z fanami kolejną sympatyczną fotką, na której na Rynku Głównym w Krakowie raczy się kawką. Po skończonych studiach ma teraz jeszcze więcej czasu na relaks i zasłużony odpoczynek.

Agnieszka Radwańska ZACHWYCONA i DUMNA! Długo czekała, aż będzie mogła się tym pochwalić! ZDJĘCIE

Najnowsze