Agnieszka Radwańska ZACHWYCONA i DUMNA! Długo czekała, aż będzie mogła się tym pochwalić! ZDJĘCIE

2020-06-23 14:04 CH
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska zawsze bardzo poważnie traktowała naukę. Po maturze podjęła studia na kierunku turystyka i rekreacja na Akademii Fizycznej w Krakowie. I mimo napiętego terminarza zaliczała kolejne egzaminy i semestry. Wreszcie doczekała się końca studiów. "Po kilku wspaniałych latach na AWF Kraków dobrnęłam do końca. Dziś zostałam Panią Magister" - pochwaliła się Agnieszka Radwańska, dzieląc się z fanami zdjęciem z dyplomem.

Agnieszka Radwańska na AWF-ie w Krakowie studiowała razem z młodszą siostrą. I to Ula jako pierwsza pochwaliła się tytułem magistra. "Od dzisiaj Pani magister uczelni AWF Kraków kierunek Turystyka i Rekreacja" - napisała na początku czerwca, dzieląc się z fanami zdjęciem z dyplomem. Teraz w jej ślady poszła Agnieszka. Starsza z sióstr Radwańskich, która wkrótce zostanie mamą, również pochwaliła się sympatyczną fotką z pracą magisterską na tle uczelni, w której studiowała. "Po kilku wspaniałych latach na AWF Kraków dobrnęłam do końca. Dziś zostałam Panią Magister" - napisała Isia.

Sławna tenisistka Garbine Muguruza wskoczyła w SKĄPE BIKINI! Przesadziła?! ZDJĘCIE

Ten sukces rodził się długo. Obowiązki sportowe nie pozwalały Agnieszka Radwańskiej na studia w normalnym trybie. Naukę na AWF-ie w Krakowie obie siostry zaczęły w 2009 roku. Zaliczały kolejne semestry, ale wszystko trwało znacznie dłużej niż w innych przypadkach. Wreszcie Agnieszka doczekała się szczęśliwego końca.

Agnieszka Radwańska z GIGANTYCZNYM brzuchem wcina zupę w modnej restauracji! ZDJĘCIA

Najnowsze