Agnieszka Radwańska z GIGANTYCZNYM brzuchem wcina zupę w modnej restauracji! ZDJĘCIA

2020-06-06 4:28 CH
Agnieszka Radwańska
Autor: PAPARA18

Agnieszka Radwańska wcinała zupę, aż jej się uszy trzęsły! I trudno się dziwić, w końcu je za dwoje! Tenisowa gwiazda wkrótce zostanie mamą i widać, że na brak apetytu nie narzeka. Radwańska dała się upolować fotoreporterom w centrum Warszawy, gdzie umówiła się z przyjaciółmi na lunch. Jej ciążowy brzuch zrobił się już ogromny! Zobaczcie ZDJĘCIA PAPARAZZI.

Agnieszka Radwańska wkrótce zostanie mamą, co widać na zdjęciach. "Coraz większa" - napisała o sobie niedawno Isia, dzieląc się z fanami sympatyczną fotką, na której z dumą prezentowała ciążowy brzuch. Po skończonej karierze była wiceliderka tenisowego rankingu WTA wreszcie może odpocząć, nacieszyć się życiem i dobrze przygotować do nowych życiowych ról, o których od dawna marzyła. Jedną z nich jest właśnie rola mamy.

Mąż Agnieszki Radwańskiej opublikował SZOKUJĄCE WIDEO z Nowego Jorku!

Agnieszka Radwańska często pojawia się w centrum Warszawy i teraz znów dała się upolować fotoreporterom. Isia umówiła się z przyjaciółmi w modnej restauracji Przegryź, gdzie zjadła smakowitą zupę, pogawędziła miło ze dwie godzinki, po czym z gracją wsiadła do swojego czerwonego porsche panamera turbo i odjechała w siną dal. Zaawansowana ciąża wyraźnie jej służy. Przyszła mama wygląda kwitnąco! Poniżej galeria zdjęć.

Agnieszka Radwańska z wielkim BRZUCHEM, DROGĄ torebką i źle założoną maseczką [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Super Sport 4 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.