Agnieszka Radwańska z wielkim BRZUCHEM, DROGĄ torebką i źle założoną maseczką [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2020-04-29 14:03 FAN
Agnieszka Radwańska
Autor: PAPARA

Agnieszka Radwańska na tenisowych kortach czarowała bajeczną techniką. Z piłkami i rakietą potrafiła zrobić wszystko! Dlatego dziwi nas, że nie poradziła sobie z... maseczką ochronną. Czekająca na przyjście na świat pierwszego dziecka Isia wyskoczyła do warzywniaka i dała się upolować fotoreporterom. Jako idolka powinna dawać przykład. Jednak na zdjęciach paparazzi widać wyraźnie, że zakryła tylko usta, a nos wciąż był potencjalnym zagrożeniem dla innych! Isia, naciągaj maseczkę na nosek! Zobaczcie ZDJĘCIA.

Agnieszka Radwańska wkrótce zostanie mamą, co widać na zdjęciach. Ciążowy brzuszek byłej wiceliderki tenisowego rankingu WTA zrobił się już bardzo duży. Gwiazda kilka dni temu podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem ze spaceru, w czasie którego cieszyła się wiosenną pogodą, podziwiając kwitnące drzewa. Teraz Radwańska wyskoczyła do warzywniaka na warszawskiej Saskiej Kępie. I dała się upolować wścibskim fotoreporterom. Niestety, ze źle założoną maseczką. Niedawno Isia zachwyciła wszystkich pięknym gestem. Ufundowała aż 10 tysięcy maseczek ochronnych i przekazała je jednemu ze szpitali w Krakowie. Należą jej się za to wielkie brawa. Ale jako gwiazda i idolka tenisowych fanów powinna też dawać przykład, prawidłowo nosząc maseczkę - nie tylko na ustach, ale i nosie!

Agnieszka Radwańska OBJADA SIĘ w ciąży kanapkami, a BRZUCH jej ROŚNIE! [ZDJĘCIE]

Agnieszka Radwańska postawiła na luźną stylizacje. Do dżinsowej kurtki dorzuciła wygodną zwiewną sukienkę i sportowe buty w różowym kolorze. Nie byłaby jednak sobą, gdyby do warzywniaka nie zabrała również bardzo drogiej torebki, które gwiazda z Krakowa po prostu uwielbia. Tym razem Isia wybrała eleganckie pomarańczowe cacko od Hermes Kelly. Luksusowa torebka warta jest ok. 50 tysięcy złotych. Po zakupach w warzywniaku i pogawędce z przyjacielem wskoczyła do efektownego wiśniowego Porsche Panamera Turbo. Nowe auta są warte ok. 750 tysięcy złotych, ale Isia, która z samych tylko turniejowych nagród uzbierała 27,86 mln dolarów (106 mln zł), otrzymała je... w prezencie za start w turnieju WTA w Stuttgarcie (niemiecki koncern jest sponsorem tytularnym imprezy).

SEKSOWNA przyjaciółka Radwańskiej w skąpym BIKINI niezdarnie podciąga MAJTKI! Po co jej ta czapka? ZDJĘCIE

Test maseczek do biegania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze