Djoković - Ruud O której godzinie finał dzisiaj ATP Finals Gdzie oglądać finał Djoković - Ruud Transmisja TV 20.11

i

Autor: AP Djoković - Ruud O której godzinie finał dzisiaj ATP Finals Gdzie oglądać finał Djoković - Ruud Transmisja TV 20.11

Turniej Masters

Djoković - Ruud O której godzinie finał dzisiaj ATP Finals Gdzie oglądać finał Djoković - Ruud Transmisja TV 20.11

2022-11-20 16:16

Djoković - Ruud O której godzinie finał ATP Finals O której gra Djoković - Ruud Gdzie oglądać finał Djoković - Ruud TV Transmisja NA ŻYWO. Novak Djoković i Casper Ruud już dzisiaj zagrają w finale turnieju ATP Finals w Turynie. Serbski gwiazdor jest faworytem. Finały ATP wygrał już pięć razy. Norweg Ruud wciąż czeka na pierwszy wielki triumf w karierze. Djoković do finału awansował z kompletem zwycięstw. Ruud przegrał jedno spotkanie w grupie - z Rafaelem Nadal. O której godzinie finał Djoković - Ruud O której gra Djoković dzisiaj.

Novak Djoković kontra Casper Ruud. Już dzisiaj finał ATP Finals 2022 w Turynie. W półfinałach Djoković pokonał (7:6, 7:6) Amerykanina Taylora Fritza, a Ruud rozprawił się (6:2, 6:4) z Rosjaninem Andriejem Rubliowem. Jeżeli Djoković wygra z Ruudem, odleci z Turynu bogatszy o aż 4,74 mln dolarów. Norweg w przypadku zwycięstwa będzie musiał zadowolić się kwotą o 383 tys. dolarów mniejszą, bo przegrał jeden mecz w grupie. Początek finału Djoković - Ruud dzisiaj o godzinie 17. Poniżej informacje o transmisji.

Djoković - Ruud O KTÓREJ GODZINIE finał dzisiaj ATP Finals

Novak Djoković na papierze jest faworytem. Za Serbem przemawia ogromne doświadczenie i bilans meczów z Casperem Ruudem. Grali ze sobą dotychczas trzy razy. Wszystkie mecze wygrał Djoković. W tym sezonie łatwo pokonał Ruuda 6:4, 6:3 na mączce w Rzymie. Rok temu ograł go w ATP Finals 7:6, 6:2, a wcześniej również w Rzymmie 7:5, 6:3. Niewiadomą jest forma fizyczna Djokovicia. Serb zwłaszcza w ostatnim meczu grupowym z Daniiłem Miedwiediewem sprawiał wrażenie potwornie zmęczonego. W półfinale z Fritzem też nie prezentował się najlepiej, ale w kluczowych momentach w swoim stylu potrafił podkręcić tempo. Jeżeli Djoković pokona Ruuda, to pod względem uzbieranych w 2022 r. turniejowych premii wyprzedzi minimalnie Igę Świątek (9,875 mln dol. zarobione w 2022 r.).

O której finał Djoković - Ruud Gdzie oglądać finał ATP Finals GODZINA

Mecz Novak Djoković - Casper Ruud w finale ATP Finals 2022 zostanie rozegrany w niedzielę 20 listopada. Początek finału Djoković - Ruud o godzinie 19. Transmisja TV z finału Djoković - Ruud na antenie Polsatu Sport Extra.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze