Hurkacz - Dimitrow O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Monte Carlo Polak zagra po tym meczu! KIEDY gra Hurkacz - Dimitrow GODZINA ćwierćfinał Monte Carlo dzisiaj

i

Autor: AP Hurkacz - Dimitrow O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Monte Carlo Polak zagra po tym meczu! KIEDY gra Hurkacz - Dimitrow GODZINA ćwierćfinał Monte Carlo dzisiaj

Hubert Hurkacz - Grigor Dimitrow O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Monte Carlo Polak zagra po tym meczu! KIEDY gra Hurkacz - Dimitrow ćwierćfinał Monte Carlo dzisiaj

2022-04-15 10:38

Hurkacz - Dimitrow O której godzinie gra Hurkacz dzisiaj Monte Carlo KIEDY gra Hurkacz ćwierćfinał Monte Carlo Hurkacz - Dimitrow O której mecz dzisiaj? Hubert Hurkacz już dzisiaj powalczy w ćwierćfinale turnieju ATP w Monte Carlo, a jego rywalem będzie Bułgar Grigor Dimitrow (nr 29). Polak zlał dwóch hiszpańskich specjalistów od gry na mączce, prezentując bardzo wysoką formę. Z meczu na mecz gra coraz lepiej, rozbudzając apetyty kibiców na kolejny sukces. Jak Hurkacz wypadnie dzisiaj? Hurkacz - Dimirtow KIEDY mecz Ćwierćfinał Monte Carlo Hurkacz - Dimitrow O której gra Hurkacz dzisiaj.

Hubert Hurkacz - Grigor Dimitrow

Witamy w relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Grigor Dimitrow. Panowie na korcie powinni pojawić się około godziny 12:30. Bądźcie z nami!

Trwa trzeci set meczu Fokina - Fritz. Na spotkanie Huberta Hurkacza trzeba poczekać jeszcze kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt minut.

Fokina pokonał Fritza 2:6, 6:4, 6:3, co oznacza, że już za chwilę Hurkacz i Dimitrow pojawią się na korcie!

Obaj zawodnicy są już na korcie. Za chwilę rozpocznie się rozgrzewka. Kilka minut i pierwsza piłka w spotkaniu!

Zaczynamy walkę o półfinał, serwuje Hurkacz!

1:0

Pewny początek reprezentanta Polski. Jak zwykle w jego przypadku kluczową rolę odegrały niebywale precyzyjne serwisy. Dimitrow bez punktu.

1:1

Bułgar nie pozostał dłużny. Dobre serwisy, dwa błędy Hurkacza i łatwo wygrany gem przez rywala Polaka.

1:2

Przełamanie! Fatalny gem w wykonaniu Polaka. Mnóstwo błędów, niemal wszystkie akcje zakończone niewymuszonymi błędami Hurkacza. Dimitrow z przewagą przełamania.

1:3

Zupełnie nie może wstrzelić się w kort Hurkacz. Kolejne piłki wrzucane na aut i Dimitrow korzysta z tego bezlitośnie. Bułgar z precyzją nie ma problemów.

2:3

Tym razem role się nieco odwróciły. Mniej dokładny w swojej grze był Dimitrow, ale w znacznej części wynikało to z dokładnych serwisów Hurkacza.

2:4

Najbardziej wyrównany gem jak dotychczas. Dimitrow musiał się nieco napracować, aby utrzymać własne podanie. Hurkacz zaczął lepiej returnować, co dało efekty na tablicy wyników.

3:4

Znów dobry gem serwisowy Hurkacza, w którym Dimitrow nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

3:5

Oprócz jednego gema, w którym Dimitrow musiał powalczyć z Hurkaczem przy własnym podaniu, Bułgar nie ma większych kłopotów z utrzymaniem przewagi przełamania.

4:5

Zdecydowanie poprawiła się gra Hurkacza, który szybko kończy akcje przy własnym podaniu. Ale to Bułgar będzie miał szansę na zakończenie pierwszego seta.

4:6

KONIEC SETA! Dimitrow bez problemów wykorzystał przewagę przełamania i już przy pierwszej okazji zamknął sprawy w pierwszym secie. Hurkacz wciąż nie wszedł na swój najwyższy poziom.

4:6, 1:0

Hurkacz wciąż nie przypomina siebie z poprzednich spotkań. Mniej dynamiczny, mniej precyzyjny. Dimitrow na początku drugiego seta postawił trudne warunki, ale Polakowi udało się utrzymać serwis.

4:6, 1:1

Była pierwsza okazja w tym meczu, aby przełamać Dimitrowa. Bułgar świetnie zagrał jednak przy break poincie i nie pozwolił Hurkaczowi na osiągnięcia przewagi.

4:6, 2:1

Pod presją był również Hurkacz. Dimitrow naciskał i było blisko powtórki z pierwszego seta, ale Polakowi znów pomogły bardzo dobre serwisy.

4:6, 2:2

Tym razem Hurkacz nie miał nic do powiedzenia przy podaniu rywala. Dimitrow zagrał dwie wspaniałe akcje pod siatką, co miało wpływ na przebieg tej części spotkania.

4:6, 3:2

Bardzo dobra odpowiedź Hurkacza, który bez większych problemów doprowadził do prowadzenia. Teraz to on nie dał szans rywalowi.

4:6, 4:2

Przełamanie! W końcu udało się Hurkaczowi przełamać rywala! Zdecydowanie pewniejsza gra Polaka, mniej niewymuszonych błędów i od razu pojawiły się efekty!

4:6, 5:2

Coraz większą liczbę wymian wygrywa Hurkacz. W końcu można z przyjemnością patrzeć na jego grę i co najważniejsze, jest gem od wyrównania wyniku w meczu.

4:6, 5:3

Po błędzie Dimitrowa przy 30:15 zrobiło się niebezpiecznie dla Bułgara. Ten jednak nie pozwolił, aby Hurkacz już w tym gemie miał piłki setowe. Ale teraz wszystko w rękach wrocławianina.

4:6, 6:3

KONIEC SETA! Hurkacz błyskawicznie załatwił sprawę w tym gemie i mamy remis w spotkaniu! Przed nami trzecia partia.

4:6, 6:3, 1:0

Przełamanie! Podobnie jak kilkadziesiąt minut temu, tak i teraz Hurkacz miał szansę na przełamanie w gemie otwierającym seta. I tym razem ta sztuka mu się udała!

4:6, 6:3, 1:1

Przełamanie! W sporych opałach był wrocławianin. Przegrywał już 0:30 i zanosiło się na szybki rewanż Dimitowa. Hurkaczowi udało się wygrać trzy piłki z rzędu, ale ostatecznie gra toczyła się na przewagi. I jednak to Bułgar okazał się górą i zniwelował przewagę rywala.

4:6, 6:3, 1:2

Dimitrow znów zaczął grać lepiej, a z kolei Hurkacz ponownie zaczął wyrzucać sporo piłek na aut. Mała huśtawka nastrojów obu zawodników.

4:6, 6:3, 2:2

Hurkacz wszedł na wyższy poziom serwowania i od razu Dimitrow nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

4:6, 6:3, 2:3

Najpierw dwa błędy Dimitrowa i było 0:30 dla Hurkacza, a następnie dwie pomyłki Polaka i gem się wyrównał. Kolejne piłki padły łupem Bułgara.

4:6, 6:3, 3:3

Kolejny świetny gem Hurkacza przy własnym podaniu. Polak stracił tylko jedną akcję.

4:6, 6:3, 3:4

Od podwójnego błędu serwisowego zaczyna Dimitrov. Szybko jednak wychodzi na prowadzenie po wygrywającym serwisie i asie. Kolejny forhend do narożnika i wyrzucony bekhend Hurkacza kończy gema.

4:6, 6:3, 3:4

To nie był popis w wykonaniu Hurkacza. As serwisowy, wygrywające serwisy otwiera wynik na 30:15. Piękna, długa wymiana zakończona oklaskami. Skrót i walka przy siatce na korzyść Dimitrova. Polak zagrywa w siatkę. Szansa na przełamanie! Podanie i skraca kort "Hubi". 40:40

4:6, 6:3, 4:4

Polak broni dwie szanse na przełamanie, ale ratuje go serwis. As i serwis, po którym return nie zmieścił się w korcie.

4:6, 6:3, 5:4

PRZEŁAMANIE! Upłynęły dwie godziny na korcie. Hurkacz pięknie mija Bułgara forhendem tuż przy linii. Polak cierpliwie czekał na atak przy break-poincie. Dimitrov zagrywa w siatkę. "Hubi" serwuje po mecz!

4:6, 6:3, 5:5

PRZEŁAMANIE! Hurkacz daje się złamać i wściekły ciska rakietą o kort.

4:6, 6:3, 5:6

Fenomenalny, efektowny gem Dimitrova, który wychodzi na prowadzenie w decdyującym secie. Hurkacz walczy o tie-breaka i pozostanie w meczu.

4:6, 6:3, 5:6

W zbyt prostych sytuacjach myli się Hubert Hurkacz. 30:30

4:6, 6:3, 5:6

Znakomita wymiana i tak samo Polak odgrywa po skrócie. Dimitrov nie zdążył do piłki. A za moment Hurkacz z pozornie prostej piłki zagrywa minimalnie w aut. Równowaga.

4:6, 6:3, 5:6

PIŁKA MECZOWA DLA DIMITROVA!

4:6, 6:3, 5:6

Wspaniale Hurkacz skraca kort. Znakomity smecz, brawo. 40:40

4:6, 6:3, 5:6

Znów myli się Polak. Drugi match-point dla Dimitrova.

4:6, 6:3, 5:6

Serwis, odważnie do siatki i wolej. Znów ten sam schemat Hurkacza.

4:6, 6:3, 6:6

TIE-BREAK! Ależ nabiegał się Hubert Hurkacz, ale udało mu się doprowadzić do stanu 6:6 po niesamowitej wymianie.

4:6, 6:3, 6:6

0:1 - Do linii świetnie z forhendu zagrywa Dimitrov.

4:6, 6:3, 6:6

1:2 - Małe przełamanie dla Dimitrova, bo Polak wyrzuca kolejną piłkę na aut. I to w tak ważnym momencie!

4:6, 6:3, 6:6

1:4 - Minimalnie myli się Hurkacz. Kolejny raz było blisko punktu, ale Dimitrov odskakuje i to zdecydowanie.

4:6, 6:3, 6:6

1:5 - Kolejny błąd Hurkacza... I znów wściekły Polak uderza rakietą.

4:6, 6:3, 6:6

2:5 - Wygrywający serwis Hurkacza, ale teraz dwukrotnie serwować będzie Dimitrov.

4:6, 6:3, 6:6

2:6 - PIŁKI MECZOWE DLA DIMITROVA!

4:6, 6:3, 6:7(2)

GEM, SET, MECZ - DIMITROV ZAGRA W PÓŁFINALE TURNIEJU ATP MONTE CARLO!

Świątek - Buzarnescu RELACJA NA ŻYWO. Świątek demoluje rywalkę! Polska zmierza w stronę finałów Billie Jean King Cup
Świątek - Buzarnescu RELACJA NA ŻYWO. Świątek demoluje rywalkę! Polska zmierza w stronę finałów Billie Jean King Cup

Iga Świątek gra w turnieju Billie Jean King Cup. Czytaj naszą relację na żywo.

Hurkacz - Dimitrow O której godzinie gra Hurkacz dzisiaj Monte Carlo

Hubert Hurkacz już dzisiaj zagra w ćwierćfinale turnieju ATP w Monte Carlo! Rywalem Polaka będzie Bułgar Grigor Dimitrow. Jest już PLAN GIER. Mecz Hurkacz - Dimitrow zacznie się ok. godziny 12.30-13.00, po meczu Davidovich Fokina - Fritz, który zaplanowano na godz. 11. Rywalem Polaka w III rundzie był Hiszpan Albert Ramos-Vinolas (nr 37), specjalista od gry na mączce. Mecz tylko w pierwszym secie był zacięty. Potem Hurkacz, znany fan motoryzacji i szybkich aut marki McLaren, wrzucił wyższy bieg i rozjechał rywala. Wygrał 7:6(2), 6:2. Zagrał kapitalnie! To było zwycięstwo nr 101 Polaka w karierze. Przed wrocławianinem teraz bój z Grigorem Dimitrowem. Doświadczony Bułgar zajmuje 29. miejsce w rankingu. Awans do ćwierćfinału Monte Carlo wywalczył po zwycięstwie 6:3, 7:5 nad Norwegiem Casperem Ruudem.

Hurkacz - Dimitrow O której mecz? Monte Carlo KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz

Hubert Hurkacz i Grigor Dimitrow zagrają ze sobą po raz drugi. Poprzednio górą był Bułgar, który pokonał Polaka 3:6, 6:6, 7:6(2) roik temu w Indian Wells. Hurkacz za awans do 1/4 finału Monte Carlo zarobił ponad 136 tys. euro. Rok temu wrocławianin odpadł w Monte Carlo już po drugim meczu (porażka z Danielem Evansem). Przemęczony po triumfie w Miami Open Polak wpadł wtedy w dołek formy. Teraz na kortach w Monte Carlo poprawił już ubiegłoroczny wynik wyraźnie, więc zyska punkty w rankingu, w którym spadł ostatnio na 14. miejsce.

Hurkacz - Dimitrow O której ćwierćfinał Monte Carlo Hurkacz KIEDY gra

Mecz Hubert Hurkacz - Grigor Dimitrow w 1/4 finału ATP w Monte Carlo zostanie rozegrany w piątek 15 kwietnia 2022 r. Początek meczu Hurkacz - Dimitrow ok. godziny 12.30-13.00 (drugi mecz od godz. 11). Transmisje TV z ATP Monte Carlo na sportowych kanałach Polsatu.

Hubert Hurkacz trenował z dziećmi w Gdańsku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze