Hubert Hurkacz zlał kolejnego Hiszpana i jest w ćwierćfinale Monte Carlo! Teraz zagra w wielką gwiazdą!

i

Autor: AP Hubert Hurkacz zlał kolejnego Hiszpana i jest w ćwierćfinale Monte Carlo! Teraz zagra w wielką gwiazdą!

Hubert Hurkacz zlał kolejnego Hiszpana i jest w ćwierćfinale Monte Carlo! Teraz zagra z wielką gwiazdą!

2022-04-14 17:28

Hubert Hurkacz jest już w ćwierćfinale turnieju ATP w Monte Carlo! Rywalem Polaka był Hiszpan Albert Ramos-Vinolas (nr 37), specjalista od gry na mączce. Mecz tylko w pierwszym secie był zacięty. Potem Hurkacz, znany fan motoryzacji i szybkich aut marki McLaren, wrzucił wyższy bieg i rozjechał rywala. 7:6(2), 6:2. Zagrał kapitalnie! To było zwycięstwo nr 101 Polaka w karierze. Przed wrocławianinem teraz bój z Bułgarem Grigorem Dimitrowem. Poniżej nasza relację na żywo, wynik meczu Hurkacz - Ramos dzisiaj w Monte Carlo.

Hurkacz - Ramos RELACJA NA ŻYWO Monte Carlo Hurkacz wynik na żywo dzisiaj

Hubert Hurkacz już dzisiaj zagra w III rundzie turnieju ATP w Monte Carlo. Stawką będzie awans do ćwierćfinału, a na drodze Polaka stoi Hiszpan Albert Ramos-Vinolas (nr 37). Hubert Hurkacz odniósł właśnie zwycięstwo nr 100 w karierze, co z dumą odnotował w mediach społecznościowych. T - Pierwsza setka złamana. Jestem bardzo szczęśliwy - napisał na Twitterze Hurkacz, który za awans do III rundy zarobił już 72,8 tys. euro (ok. 338 tys. zł). Hurkacz w II rundzie pokonał 6:3, 4:6, 6:3 Hiszpana Pedro Martineza (nr 45). Pod koniec drugiego seta wrocławianin stracił koncentrację, co kosztowało go porażkę w tej partii. Złościł się i rzucał rakietą, ale potem znów grał już dobrze. Tenisiści grali w bardzo trudnych warunkach, przy silnym i porywistym wietrze. Wrocławianin w Monte Carlo ma mieszkanie i często tam trenuje. Hurkaczowi w czasie turnieju towarzyszą teraz rodzice i amerykański trener Craig Boynton.

Hurkacz - Ramos-Vinolas NA ŻYWO RELACJA LIVE Monte Carlo 3 runda

Hubert Hurkacz i Albert Ramos-Vinolas zagrają ze sobą po raz pierwszy w cyklu ATP. Hiszpan w poprzedniej rundzie turnieju w Monte Carlo pokonał 6:4, 2:6, 6:4 Brytyjczyka Camerona Norrie. Mecz Hurkacz - Ramos-Vinolas zostanie rozegrany w czwartek. Na ten dzień zaplanowano wszystkie mecze III rundy. Rok temu Hurkacz odpadł w Monte Carlo już po drugim meczu (porażka z Danielem Evansem). Przemęczony po triumfie w Miami Open Polak złapał wtedy dołek formy. Teraz na kortach w Monte Carlo poprawił już ubiegłoroczny wynik, więc zyska punkty w rankingu, w którym spadł ostatnio na 14. miejsce.

Hurkacz - Ramos RELACJA LIVE WYNIK NA ŻYWO Monte Carlo

Mecz Hubert Hurkacz - Albert Ramos-Vinolas w III rundzie turnieju ATP w Monte Carlo zostanie rozegrany w czwartek 14 kwietnia 2022 r. Początek meczu Hurkacz - Ramos-Vinolas ok. godzimy 14.00-14.30 (trzeci mecz od godz. 11). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - Ramos-Vinolas.

Najnowsze