Hubert Hurkacz ujarzmił prawdziwą BESTIĘ. Po ulicach jeździł takim monstrum!

Hubert Hurkacz w McLarenie
Autor: Facebook Hubert Hurkacz w McLarenie

Hubert Hurkacz (24 l.) to wielki fan motoryzacji, a o szybkich samochodach mógłby rozprawiać godzinami. Dlatego był zachwycony niespodzianką, która czekała na niego we Wrocławiu, gdzie trenuje przed kolejnymi turniejami. Tenisista dostał do dyspozycji piekny model McLaren 720S Coupé wart ok. 1,4 mln złotych!

O całej akcji wiedzieli tylko jego rodzice, siostra Nika oraz trener. Hubert był wyraźnie zaskoczony, kiedy dostał kluczyki do efektownego McLarena. Mistrz Miami Open będzie poruszał się nim po ulicach Wrocławia, zanim poleci na startujący 2 maja turniej ATP w Madrycie.

McLaren 720S Coupe to bestia na kołach. Model ten wyposażony jest w umieszczony centralnie silnik benzynowy V8 z podwójnym doładowaniem o pojemności 4-litrów. Motor generuje moc 720 koni mechanicznych. Brytyjskie auto imponuje piorunującymi osiągami. Przyspieszenie tego tylnonapędowego wozu zajmuje od 0 do 100 km/h zaledwie 2,9 s. Czas od 0 do 200 km/h wynosi 7,8 s, a prędkość 300 km/h pojawia się na liczniku w 21,4 s. Szybkość maksymalna to 341 km/h!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze