Venus Williams, Iga Świątek

i

Autor: AP Venus Williams, Iga Świątek

Tak Venus Williams skomentowała sukcesy Igi Świątek! Zabawna reakcja amerykańskiej legendy!

2022-05-14 14:46

Iga Świątek idzie jak burza, gromiąc kolejne rywalki w turnieju WTA w Rzymie. Broniąca tytułu Polka pokonała 6:2, 6:1 Arynę Sabalenkę i było to już jej 27. zwycięstwo z rzędu. Od 2000 roku tylko cztery tenisistki mogą się pochwalić tak długą serią wygranych meczów: Iga Świątek i wielkie legendy - Venus Williams, Serena Williams oraz Justin Henin. Starsza z amerykańskich sióstr ma w dorobku najdłuższą, w 2000 roku wygrała aż 35 kolejnych spotkań. Venus Williams właśnie skomentowała ostatnie dokonania Igi Świątek. Co napisała Amerykanka?

Niesamowita Iga Świątek pokonała Arynę Sabalenkę, wygrywając już 27. mecz z rzędu. Ostatnie spotkanie Polka przegrała w połowie lutego w Dubaju (6:4, 1:6, 6:7 z Jeleną Ostapenko), a potem triumfowała kolejno w Dausze, Indian Wells, Miami i w Stuttgarcie, a teraz leje kolejne rywalki w Rzymie. Jak wyliczyli statystycy Iga Świątek to jedna z czterech tenisistek licząc od 2000 roku, które mogą pochwalić się tak imponująco długim seriami zwycięstw. Pozostałe to Venus Williams, Serena Williams i Justine Henin. Wiktoria Azarenka wygrała 26 meczów z rzędu, ale Iga Świątek już przebiła to osiągnięcie. - To że jestem w takiej grupie jest jak spełnienie marzeń. Choć jako młoda dziewczynka nawet o tym nie marzyłam. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się coś takiego osiągnięć, bo regularność była moim celem. W tym roku coś zaskoczyło, więc jestem bardzo dumna z siebie - powiedziała Iga Świątek. Na ostatnie sukcesy Polki zareagowała Venus Williams. Co napisała starsza z amerykańskich sióstr. O tym przeczytasz pod galerią zdjęć z niezwykłego spotkania Igi Świątek z Agnieszką Radwańską.

Iga Świątek zasnęła a jej INTYMNE ZDJĘCIA pojawiły się w Internecie! Wiemy kto je zrobił!

Venus Williams komentuje serię zwycięstw Igi Świątek

Iga Świątek zagra w finale turnieju WTA w Rzymie! Polska tenisistka wygrała już 27 meczów z rzędu. Licząc od 2000 roku najdłuższą serią zwycięstw może się pochwalić Venus Williams. Kiedy na profilu US Open w mediach społecznościowych pojawiła się uaktualniona lista tenisistek, które wygrały 25 lub więcej kolejnych meczów, już z Igą Świątek, Amerykanka opatrzyła grafikę zabawnym komentarzem. "Dobre towarzystwo!" - napisała starsza z sióstr Williams.

Rafael Nadal zdradził, co myśli o Idze Świątek! Wygarnął prawdę, po tych słowach Hiszpana będzie głośno!

Jan Tomaszewski radzi Idze Świątek: Nie możesz dać się zajechać
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze