Agnieszka Radwańska

Autor: archiwum se.pl - Kibice nie zachowywali się adekwatnie do miejsca i rangi zdarzenia. Nie zachowywali się jak przystało na kibiców tenisa, przeszkadzali w grze, wznosili okrzyki. Nie jestem w stanie powiedzieć co krzyczeli – mówi Dawid Celt dla niezalezna.pl.

WTA w Miami. Radwańska - Rybarikowa 7:6, 2:6, 6:3. "Isia" awansowała do 4. rundy turnieju

2013-03-24 10:20

Agnieszka Radwańska po bardzo zaciętym meczu pokonała Magdalenę Rybarikową 7:6(5), 2:6, 6:3 i awansowała do czwartej rundy turnieju w Miami. "Isia" w kolejnej fazie turnieju zmierzy się z Amerykanką Sloane Stephens.

Spotkanie z 49. zawodniczką kobiecego rankingu, nasza zawodniczka zaczęła bardzo dobrze. Po kilku szybkich gemach Polka prowadziła już 4:1 i wydawało się, że w pierwszym secie bezproblemowo przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Jak się jednak okazało, jej rywalka nie zamierzała w tym meczu odpuszczać i z późniejszego stanu 5:2 dla Radwańskiej doprowadziła do remisu 5:5. O losach partii ostatecznie zadecydował tie-break, którego nie bez kłopotów wygrała Polka.

W drugim secie Rybarikowa potwierdziła, iż nie zamierza łatwo dać za wygraną i zaskakująco wysoko pokanała "Isię" aż 6:2. Na szczęście Polka wzięła się do roboty w ostatniej partii, którą wygrała 6:3 i tym samym zapewniła sobie awans do czwartej rundy turnieju.