Łukasz Koszarek, Mateusz Ponitka

Autor: EastNews Łukasz Koszarek i Mateusz Ponitka

MŚ w koszykówce: Polska - Rosja SKRÓT MECZU. Najciekawsze akcje meczu Polska - Rosja

2019-09-06 13:25

To wydawało się niemożliwe! Biało-czerwoni nie byli faworytami w rywalizacji z Rosjanami, do trzeciej kwarty grzeszyli nieskutecznością, ale ostatnie dziesięć minut w wykonaniu naszego zespołu było po prostu koncertowe! Podopieczni Mike'a Taylora wygrali z Rosją 79:74 i są o krok od awansu do ćwierćfinału mistrzostw świata. MŚ w koszykówce 2019: Polska - Rosja SKRÓT MECZU. Najciekawsze akcje meczu Polska - Rosja

Polacy przebojem przeszli przez fazę grupową koszykarskich mistrzostw świata. Podopieczni Mike'a Taylora wygrali najpierw z reprezentacją Wenezueli, sprawili niespodziankę z Chinami, triumfując po dogrywce i dobili Wybrzeże Kości Słoniowej. W drugiej rundzie tak kolorowo już miało nie być. Naszymi rywalami są Rosjanie i Argentyńczycy. Biało-czerwoni przez pierwsze trzy kwarty mieli spore problemy ze skutecznością, ale wszystko odmieniło się w fenomenalnej czwartej kwarcie. - Mam ciary na plecach. Nie wierzę, że to wyciągnęliśmy - przyznawał w pomeczowej rozmowie z TVP Sport, Adam Waczyński!

Jak wyglądały najciekawsze akcje meczu Polska - Rosja? Polska - Rosja SKRÓT MECZU.