Justyna Święty-Ersetic ze wstążką w barwach Ukrainy

i

Autor: PAWEŁ SKRABA / SUPER EXPRESS Justyna Święty-Ersetic ze wstążką w barwach Ukrainy

Paryski klimat mistrzyni

Justyna Święty-Ersetic zadała szyku w Paryżu. Fani na tym zdjęciu dostrzegli jedno i wpadli w zachwyt

2022-09-23 22:52

Justyna Święty-Ersetic przez całą swoją karierę dała nam wiele powodów do radości. Podczas przeróżnych wydarzeń lekkoatletycznych zdobywała medale dla Polski, wywołując uśmiech na twarzach fanów. Błyskotliwa i barwna lekkoatletka rozczulała fanów także swoją gracją i cudownym uśmiechem. Teraz zadała szyku w Paryżu. Justyna Święty-Ersetic urzekła fanów, którzy dostrzegli ten szczegół na zdjęciu. Trudno nie wpaść w zachwyt!

Część polskich sportowców może powoli wrzucać na luz wraz z kończeniem się sezonu w ich dyscyplinach. Justyna Święty-Ersetic korzysta z wolnego i postanowiła wyskoczyć do stolicy Francji, Paryża. Polska lekkoatletka dobrze przygotowała się na wyprawę pod miasta zakochanych i chwaliła się na Instagramie eleganckimi stylizacjami. Pod Luwrem pojawiła się nawet w gustownym bereciku. Nie to przykuło jednak uwagę fanów, którzy zachwycili się jej najnowszą fotografią na Instagramie.

Justyna Święty-Ersetic w Paryżu. Jej uśmiech zachwycił kibiców

Justyna Święty-Ersetic to jedna z tych osób, która najprawdopodobniej nie przestaje się uśmiechać. Elegancko ubranej lekkoatletce towarzyszył dobry humor nie tylko pod znakomitym muzeum, ale także chociażby pod Łukiem Triumfalnym. Szeroki uśmiech tuż przy rondzie poprawił nastrój kibicom.

Justyna Święty-Ersetic i Damian Czykier ambasadorami cyklu imprez lekkoatletycznych dla dzieci

Justyna Święty-Ersetic: - Przegrać w takim stylu to nie wstyd!

Fani od razu zwrócili uwagę na jej „paryski mood”, o którym pisała w opisie zdjęcia. - Uśmiech potęga – napisał jeden z kibiców. - Widoki przepiękne, ale nasza Justynka wygląda bosko. Piękne ujęcie pozdrawiam serdecznie – dodała inna fanka. - Cudowna paryżanka – pisała pani Izabela. Głosom zachwytu nie było końca.

Kim jest Justyna Święty-Ersetic? Sukcesy, osiągnięcia

Justyna Święty-Ersetic to jedna z czołowych światowych lekkoatletek. Podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio sięgnęła po złoto w sztafecie mieszanej 4x400 metrów i srebro sztafety kobiecej 4x400 metrów. W tym roku zdobyła brąz halowych mistrzostw świata i srebro mistrzostw Europy. Jest dwukrotną mistrzynią Europy i wicemistrzynią świata.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Najnowsze