Nazywają ją NAJSEKSOWNIEJSZĄ sportsmenką w kraju. Ona w kusym bikini nie ma pojęcia czemu [ZDJĘCIA]

2020-05-26 19:16 JWa
Alica Schmidt
Autor: Instagram / alicasmd Alica Schmidt

Jest jedną z największych nadziei lekkoatletyki w kraju. 21-latka na razie nie ma na koncie wielkich sukcesów w seniorskich zawodach, ale wydaje się, że są one tylko kwestią czasu. Na razie zapracowała na miano najseksowniejszej sportsmenki w Niemczech. Alica Schmidt zastanawia się czy faktycznie tak jest, ale nie zaprzestaje publikowania odważnych fotek w sieci.

Choć Alica Schmidt ma zaledwie 21 lat, to już wielu uważa ją za wiodącą postać niemieckiej lekkoatletyka. W zawodach z rówieśniczkami osiągnęła trzy znaczące sukcesy. Na mistrzostwach Europy w Grosseto (2017) zdobyła srebrny medal, podobnie jak na mistrzostwach Niemiec w Berlinie (2019). W swoim dorobku ma również brąz z młodzieżowych mistrzostw Europy (Gaevle, 2019). Wszystkie krążki zdobyła w konkurencji sztafety 4x400 metrów. W seniorskich zawodach na razie nie odniosła znaczących sukcesów, ale za naszą zachodnią granicą liczą, że to tylko kwestia czasu. Na razie nadano jej miano najseksowniejszej sportsmenki Niemiec.

APOLIŃSKO błoga partnerka piłkarza Realu o SEKSIE z nim. Imponująca statystyka [ZDJĘCIA]

Sama Alica Schmidt cieszy się wyróżniona takimi opiniami, choć, jak podał blesk.cz, nie wie skąd wzięło się to określenie, mimo mnóstwa atrakcyjnych zdjęć na Instagramie. Na każdym kroku 21-letnia lekkoatletka podkreśla, że priorytetem jest dla niej sport. Choć wydaje się, że zdaje sobie sprawę ze swojej wartości marketingowej.

Kipiąca SEKSEM modelka woli wspinaczkę od wybiegu! Od tych ZDJĘĆ zrobi wam się GORĄCO!

Blondwłosa piękność ma ponad 800 tysięcy obserwujących na Instagramie. Rzecz jasna przełożyło się to na zainteresowanie sponsorów. Firmy wręcz zabijają się o możliwość reklamowania swoich produktów na zdjęciach obiektu westchnień tysięcy mężczyzn. Alica Schmidt dzięki owocnym współpracom z markami może inwestować w swój sportowy rozwój.

Super Raport 26 V (goście: Budka, Michał Wawrykiewicz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze