Zdecydowali się po kilkunastu latach związku. Paweł Fajdek i Sandra Cichocka wzięli ślub

2021-11-21 16:40
Paweł Fajdek i Sandra Cichocka na ślubie Piotra Małachowskiego (wrzesień 2020)
Autor: Sebastian Wielechowski

Znają się ponad 20 lat. Wreszcie zdecydowali się na odważny krok na resztę wspólnego życia. Paweł Fajdek i Sandra Cichocka wzięli dzisiaj ślub. Odbył się w sali sportowej Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Poznali się jeszcze w gimnazjum.

- Całe gimnazjum to tzw. końskie zaloty. Jeszcze w podstawówce było targanie za włosy, gdzieś jakieś łaskotki – wspominała partnerka Fajdka w rozmowie dla audycji "Dzień dobry TVN" w 2018 r.

Parą stali się kilkanaście lat temu. Mieszkający na co dzień w Żarowie na Dolnym Śląsku młociarz uzył nawet siły, by zjednać sobie Sandrę podczas jednego ze spotkań.

- Spóźniłem się na nasze spotkanie. Sandra się zdenerwowała czy może nawet zrobiła mi na złość. (…) Poszła sobie i zrobiłem wszystko, żeby ją namierzyć, znaleźć. Ostrzegłem ją, że jeżeli nie wsiądzie, to wpakuję ją do bagażnika i odjadę. Ona zlekceważyła moją prośbę, no to nie zostawiła mi wyboru. (...) Efekt końcowy był zadowalający" - mówił Paweł Fajdek w "Dzień dobry TVN".

Ich zażyłość spowodowała raz konflikt z ówczesnym trenerem Czesławem Cybulskim, gdy Paweł sprowadził swoją sympatię na noc do hotelowego pokoju na zgrupowaniu.

Gdy sześć i pół roku temu na świat przyszła ich córeczka, Laila, Paweł i Sandra żyli już jak para małżeńska. On też dojrzał do nowej roli.

- To bardzo duża i przyjemna zmiana w moim życiu z racji odpowiedzialności za drugą osobę – mówił po wywalczeniu tytułu mistrza świata w Pekinie w sierpniu 2015 r. - Nie zawsze można pogodzić wszystkie sprawy. Czasem nawet w trudnych chwilach nie możemy być razem z moją partnerką. Tęsknimy za sobą. Ale narodziny dziecka pomagają w wynikach. Człowiek staje się odpowiedzialny, rzetelny, przykłada się do ważnych spraw. Myślę, że stałem się trochę lepszym człowiekiem, spokojniejszym.

Już jako mąż i oficjalna głowa rodzina walczyć będzie Paweł Fajdek o piaty tytuł mistrza świata w rzucie młotem w roku 2022 i o pierwszy w igrzyskach olimpijskich 2024.

Młodej Parze życzymy stu lat szczęścia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze