FIFA 20 DEMO jak ściągnąć? Gra FIFA 20 demo download skąd pobrać? FIFA 20 Ultimate Team jak ściągnąć

2019-09-11 19:59 MSo
FIFA 20
Autor: Wikipedia / dronepicr FIFA 20

Gra FIFA 20 wersja demonstracyjna. Skąd pobrać grę FIFA 20 demo? DEMO FIFA 20 jak ściągnąć? Gra FIFA 20 demo download skąd pobrać? FIFA 20 Ultimate Team jak ściągnąć. Fani sportowych symulatorów lada moment będą mieli swoje święto. Za kilkanaście dni odbędzie się premiera najnowszej gry z serii FIFA oznaczona numerem 20. Już teraz można grać w jej wersję demo. FIFA 20 demo - skąd pobrać, jak ściągnąć?

FIFA 20 DEMO SKĄD POBRAĆ? FIFA 20 DEMO DOWNLOAD

EA Sports lada moment wypuści najnowszą grę ze swojej słynnej serii "FIFA". Edycja oznaczona numerem 20 będzie znacząco odmieniona - w grze pojawi się między innymi tryb Volta, który jest realistycznym odwzorowaniem piłki ulicznej. Dla fanów serii przygotowano także nowy system rzutów karnych i wolnych, poprawę odbiorów czy zachowań piłkarzy. Pomniejsze zmiany zaplanowano też w trybie Ultimate Team!

Na kilkanaście dni przed premierą gry twórcy, jak co roku, opublikowano demo, które jest dostępne do pobrania na wszystkich platformach - Playstation, Xbox, PC. Można tam już grać m.in. szybkie mecze kilkoma czołowymi drużynami, a także wypróbować tryb Volty.

FIFA 20 DEMO jak ściągnąć?

Aby pobrać demo gry FIFA 20 należy zalogować się do aplikacji obsługujących daną platformę. W przypadku komputerów jest to aplikacja Origin, w której w zakładce wersje demo można znaleźć FIFA 20. Na Playstation demo można znaleźć w PlayStation Store, a na Xboxie w Microsoft Store.

Najnowsze