Filip Mladenović

i

Autor: Cyfrasport Filip Mladenović

Slavia Praga - Legia Warszawa GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Slavia - Legia STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Liga Europy Slavia - Legia TRANSMISJA

2021-08-19 8:43

Slavia Praga - Legia Warszawa GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Slavia - Legia STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Liga Europy Slavia - Legia TRANSMISJA. Gdzie oglądać Slavia - Legia? Legia Warszawa nie składa broni w walce o europejskie puchary! W czwartkowy wieczór rozpoczyna bój w ostatniej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Slavia Praga - Legia Warszawa TRANSMISJA TV STREAM w Internecie.

SLAVIA - LEGIA TRANSMIJA TV

Liga Mistrzów ponownie nie dla polskiego zespołu. Legia Warszawa odpadła z eliminacji do tych elitarnych rozgrywek, ulegając w dwumeczu 1:2 chorwackiemu Dinamu Zagrzeb. I choć warszawianie mają już zapewniony udział w nowopowstałej Lidze Konferencji, to jednak zrobią jeszcze wszystko, aby zakwalifikować się do Ligi Europy. Od zameldowania się w tych rozgrywkach dzieli ich jeden dwumecz - ze Slavią Praga. Do pierwszego pojedynku dojdzie w Czechach i podopieczni trenera Czesława Michniewicza liczą, że uda im się osiągnąć na tyle korzystny wynik, aby przełożyło się to na losy przyszłotygodniowego rewanżu w Warszawie. Kibicom nie pozostaje nic innego jak tylko śledzić wydarzenia z Pragi i trzymać kciuki za swoją drużynę!

SLAVIA - LEGIA DARMOWY STREAM W INTERNECIE

Mecz Slavia Praga - Legia Warszawa w IV rundzie eliminacji do Ligi Europy rozpocznie się w czwartek, 19 sierpnia o godzinie 19:00. TRASMISJA TV z meczu Slavia - Legia w TVP 2. DARMOWY STREAM LIVE ONLINE w Internecie z meczu Slavia - Legia w serwisie "sport.tvp.pl".

Cezary Kulesza prezesem PZPN. Kulisy wyborów | Futbologia
Najnowsze