Essam El-Hadary obronił rzut karny

Autor: TVP Sport Essam El-Hadary obronił rzut karny.

MŚ 2018: 45-letni bramkarz bohaterem Egiptu! ZOBACZ jak obronił rzut karny [WIDEO]

2018-06-25 16:58

Essam El-Hadary bohaterem Egiptu! 45-letni bramkarz wyszedł w podstawowym składzie swojej drużyny na mecz z Arabią Saudyjską i tym samym stał się najstarszym piłkarzem, który kiedykolwiek wystąpił na mundialu. A jakby tego było mało, to w pierwszej połowie obronił rzut karny przy prowadzeniu 1:0!

Essam El-Hadary dwa pierwsze mecze mundialu 2018 spędził na ławce rezerwowych, ale w ostatnim spotkaniu - tym o honor - dostał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Dzięki temu Egipcjanin stał się najstarszym w historii piłkarzem, jaki zagrał na mistrzostwach świata! Ale to nie wszystko, bo już w pierwszej połowie został bohaterem swojej ekipy. W 39. minucie obronił bowiem rzut karny wykonywany przez Fahada Al-Muwallada.

Essam El-Hadary obronił rzut karny - player

Autor: TVP Sport Essam El-Hadary obronił rzut karny. Link: KLIKNIJ W ZDJĘCIE BY WYŚWIETLIĆ WIDEO