Reprezentacja Anglii

Autor: EastNews Reprezentacja Anglii

MŚ 2018: Tunezja - Anglia 1:2. Gol "last minute" dał Anglikom wygraną [WYNIK, PRZEBIEG MECZU]

2018-06-18 21:58

Długo Anglicy męczyli się z ambitną i waleczną reprezentacją Tunezji. Przez całą drugą połowę bili głową w mur, ale w końcu sforsowali afrykańską ścianę. W 91. minucie bramkę na wagę trzech punktów zdobył kapitan Synów Albionu, Harry Kane, dla którego było to drugie trafienie w turnieju MŚ 2018.

Tunezja - Anglia 1:2 (1:1)

Bramki: Ferjani Sassi 35 - Harry Kane 11, 90+1

Żółta kartka: Kyle Walker

Tunezja: Hassen (15. Ben Mustapha) - Meriah, Ben Yousseff S., Bronn, Maaloul - Skhiri, Badri, Sassi - Ben Yousseff F., Khazri (85. Khalifa), Sliti (74. Ben Amor)

Anglia: Pickford - Walker, Stones, Maguire, Young - Sterling (68. Rashford), Alli (80. Loftus-Cheek), Henderson, Trippier, Lingard (90+3. Dier) - Kane