M'Baye Niang, Polska - Senegal, MŚ 2018

Autor: East News M'Baye Niang walczy z polskimi obrońcami na MŚ 2018

Mundial 2018: Gol Nianga na 2:0 w meczu Polska - Senegal [WIDEO]

2018-06-19 18:33

Co za kuriozalna sytuacja! W 60. minucie meczu Polska - Senegal rywale podwyższyli prowadzenie na 2:0. I to po kolejnym fatalnym błędzie biało-czerwonych. Tym razem bardzo niedokładne podanie do tyłu wykonał Grzegorz Krychowiak. Niedokładność wykorzystał M'Baye Niang, który po chwili trafił do pustej bramki i podwyższył prowadzenie Senegalu na 2:0. Zobaczcie tego gola.

W drugiej połowie miało być lepiej. Po słabej pierwszej połowie, polscy kibice mieli nadzieję, że biało-czerwoni się obudzą i na poważnie zagrożą Senegalowi. Tymczasem... sami sprezentowali gola na 2:0 dla rywali. Po godzinie gry podanie do tyłu wykonał Grzegorz Krychowiak. Zrobił to na tyle niedokładnie, że futbolówka wylądowała między Janem Bednarkiem a Wojciechem Szczęsnym. Nasz bramkarz wyszedł daleko z bramki, ale się pomylił. Sytuację wykorzystał M'Baye Niang. Napastnik z Senegalu "dziubnął" sobie piłkę, a po chwili popędził na pustą bramkę i podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

Mundial 2018: Polska - Senegal. Gol Nianga na 2:0:

M'Baye Niang, WIDEO

Autor: East News M'Baye Niang strzelił gola na 2:0 w meczu z Polską na MŚ 2018 Link: KLIKNIJ I ZOBACZ WIDEO!