PIĘKNA żona Kamila Grosickiego SZOKUJE w BIKINI! Czy ona ma IDEALNE CIAŁO?! [ZDJĘCIA]

2020-08-01 13:42 CH
Dominika Grosicka
Autor: Instagram Dominika Grosicka

Kamil Grosicki po wywalczeniu awansu do angielskiej Premier League wyskoczył z żoną i przyjaciółmi do Chorwacji. Tam małżonka skrzydłowego West Bromwich Albion i reprezentacji Polski zachwyciła boskim ciałem, wygrzewając się na słońcu w skąpym bikini. Dominika Grosicka ma 32 lata, ale takiej sylwetki może jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Zobaczcie ZDJĘCIA pięknej żony Kamila Grosickiego. Mamy całą galerię!

Kamil Grosicki razem z kolegami z West Bromwich awansował do Premier League, więc po sezonie mógł wyskoczyć na urlop z poczuciem spełnionego obowiązku. - Do połowy sierpnia będziemy mieli wolne. Mimo, że przez 2 miesiące był lockdown i nie graliśmy w piłkę, to sezon był bardzo długi. Dla mnie i dla moich bliskich bardzo stresujący - przyznał Grosicki w rozmowie z "Super Expressem". - Teraz wybiorę się z rodziną i przyjaciółmi na urlop do Chorwacji, a resztę wolnego spędzę w Polsce. Bardzo chcę odpocząć po tym ciężkim sezonie, który zacząłem w Hull a skończyłem w WBA z awansem. Dużo przeżyłem w ciągu roku. Od połowy sierpnia zacznie się ciężka praca. Zespół na pewno się wzmocni przed startem ligi, ale ja będę walczył o swoje - dodał "Grosik".

Piłkarz reprezentacji Polski i seksowna modelka OBŚCISKUJĄ SIĘ na jachcie! Miłosny żar! ZDJĘCIA

Tak jak zapowiadał, Kamil Grosicki i jego piękna żona Dominika wypoczywają właśnie w Chorwacji, gdzie - jak widać na zdjęciach - pogoda jest doskonała. Żona szybkiego jak wiatr pomocnika reprezentacji Polski korzysta z tego, opalając swoje seksowne ciało. Właśnie pochwaliła się zdjęciem w bikini. Gorąca wakacyjna fotka zachwyciła fanów. Ten "Grosik" to szczęściarz!

Jan Bednarek ZARĘCZYŁ SIĘ z PIĘKNĄ Julią Nowak! Ale dostała PIERŚCIONEK! [ZDJĘCIA]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze