Jednoznaczna odpowiedź

Najseksowniejsza piłkarka świata dostała niemoralną propozycję. Miała pracować na stronie dla dorosłych. Stanowcza reakcja

2023-03-03 14:57

Piłka nożna w wykonaniu kobiet zdobywa coraz większą popularność. W niektórych krajach hitowe starcia przyciągają tak samo dużą publiczność, jak starcia w męskim futbolu. Wśród piłkarek jest kilka postaci, które z dużym powodzeniem mogłyby realizować się jako modelki. Fani zachwyceni są urodą m.in. Alishi Lehmann. Szwajcarska zawodniczka ze względu na swoją urodę dostała nawet niemoralną propozycję.

Alisha Lehmann należy do najbardziej rozpoznawalnych piłkarek na świecie. Na co dzień występuje w lidze angielskiej i reprezentuje barwy Aston Villi. Na Instagramie ma 12 milionów obserwujących, co jest lepszym wynikiem od samego Rogera Federera, co czyni zawodniczkę najpopularniejszą sportsmenką ze Szwajcarii. Lehmann uwagę przykuwa nie tylko umiejętnościami piłkarskimi, ale również urodą.

Najseksowniejsza piłkarka świata dostała dziwną propozycję. Reakcja była jedna

I najpewniej to skłoniło jednego z szefów portali dla dorosłych, żeby złożyć Lehmann propozycję. Jak informuje "The Mirror" Szwajcarka miała otrzymać 100 tys. dolarów za stworzenie prywatnego konta. Na tym miałaby publikować zdjęcia z treningu, rozmawiać z klientami na prywatnych pokojach oraz pokazywać ekskluzywne materiały. Odpowiedź Lehmann mogła być tylko jedna, odrzuciła niemoralną propozycję.

- Większość ludzi widzi tylko część mojego życia. Przecież jestem sportowcem, który codziennie wkłada mnóstwo pracy w drodze do sukcesu. Na treningach daję z siebie wszystko, bo chcę zostać najlepszą zawodniczką na świecie, a ludzie i tak nie oglądają meczów. Moim celem jest jedynie przekazanie informacji, że możesz być, kim chcesz, jednocześnie grając w piłkę. Dbanie o siebie, robienie makijażu, malowanie paznokci czy modelowanie brwi nie przeszkadza w futbolu - powiedziała Lehmann.

PKO Ekstraklasa Raport 27.02
Najnowsze