Piękność portafi rozpalić wyobraźnię!

Najpiękniejsza piłkarka świata zakochana w Robercie Lewandowskim. Anna padnie z zazdrości, gdy zobaczy jej gorące zdjęcia

2022-12-09 15:23

Robert Lewandowski cieszy się wielkim uwielbieniem fanów i fanek na całym świecie, którzy podziwiają jego grę w barwach Barcelony. Jedną z wielkich miłośniczek talentu Polaka jest najpiękniejsza piłkarska świata, Ana Maria Marković, która o swoim stosunku do gracza reprezentacji Polski powiedziała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Anna Lewandowska, widząc zdjęcia przepięknej Chorwatki, będzie miała nieliche powody do zazdrości?

Gra Roberta Lewandowskiego od lat wzbudza wielki podziw fanów na całym świecie. Polak nie bez przyczyny w opinii świata jest jedną z najważniejszych postaci piłki nożnej i jak się okazuje, może liczyć na wsparcie naprawdę pięknej fanki. Okazuje się, że kapitan reprezentacji Polski jest ulubionym graczem Any Marii Marković, czyli najpiękniejszej piłkarki świata. O swoim zamiłowaniu postacią Lewandowskiego powiedziała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kiedy Anna Lewandowska zobaczy jej gorące zdjęcia, będzie mogł być zazdrosna!

Robert Lewandowski cieszy się uwielbieniem wielkiej piękności. Nazywają ją "najpiękniejszą piłkarką świata"'

Ana Maria Marković przyznała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że bardzo lubi śledzić rozgrywki hiszpańskiej LaLiga, a jej ulubionym piłkarzem jest Robert Lewandowski, o czym dała znać za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Gwiazda Grasshopper Zurych i reprezentacji Chorwacji zdaje sobie sprawę ze swojej urody, ale też przytłacza ją, kiedy media nazywają ją wielką seksbombą.

- Podobały mi się artykuły, w których nazwano mnie najpiękniejszą piłkarką lub jedną z najpiękniejszych, ponieważ cieszę się, że ludzie doceniają moją urodę. Ale później pojawiły się artykuły, w których opisano mnie, jako najseksowniejszą. Nie podobało mi się to. Także ze względu na moją rodzinę - mówiła w rozmowie z serwisem 20min.ch, cytowana przez "Polsat Sport".

Sonda
Czy Chorwacja zagra w finale MŚ?
KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje

Borek, Świerczewski i Engel oceniają NAJCIEKAWSZY polski mundial!

Posłuchaj i oceń, czy mają rację!

Listen to "ŚWIERCZEWSKI, ENGEL, BOREK o najlepszych mistrzostwach Polaków. SuperSport+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze