Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram Anny Lewandowskiej Anna Lewandowska na wakacjach

Anna Lewandowska zrzuciła ubrania na Majorce. Kolejne seksowne zdjęcie bez stanika. Zobacz zdjęcia

2022-07-08 13:14

Wielkimi krokami zbliża się okres przygotowawczy do nowego sezonu Bundesligi i La Liga. Anna Lewandowska razem z ukochanym Robertem przez dłuższy czas przebywała na Majorce. Trenerka fitness i bizneswoman robi wiele w zakresie świadomości swojego ciała i nie boi się odważnych sesji. W ostatnich dniach znów opublikowała zmysłowe zdjęcie bez stanika.

Dla większości osób wakacje dopiero się zaczynają! Gdy niektórzy jadą dopiero na urlopy, inni muszą z nich już wracać. Robert Lewandowski za kilka dni rozpocznie przygotowania do nowego sezonu Bundesligi (albo La Ligi - jego przyszłość wciąż nie jest jasna). To oznacza, że i jego wakacje na Majorce powoli dobiegają końca. Najlepszy piłkarz w Polsce od dłuższego czasu przebywa przede wszystkim w Hiszpanii. W tym samym czasie rozgrywa się transferowa saga, ale nic nie wskazuje na to, by on lub jego żona przejmowali się tą sprawą. Anna Lewandowska spędzała czas aktywnie. Nie brakowało też zmysłowych sesji zdjęciowych.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Anna Lewandowska publikuje odważne zdjęcia. Sprawdź, co zrobiła ostatnio.

Anna Lewandowska w zmysłowej sesji

Lewandowska pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama efektami nowej sesji zdjęciowej. Zmysłowe zdjęcia powstawały na słonecznych plażach. Nie brakowało urokliwych fotografii, ale także tych nieco odważniejszych. Zobacz je w galerii poniżej!

Anna Lewandowska poinformowała fanów o planach na najbliższe dni. Okazuje sie, że trenerka fitness opuszcza już Majorkę i na jeden dzień wyląduje w najprawdopodobniej znów deszczowej Warszawie. Potem poleci do Wenecji, gdzie ma w planach spędzić weekend. - Jestem taka podekscytowana - pisała na Instagramie.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze