Szokujący nocny wiersz Wojciecha Kowalczyka! Pisał o JABŁKACH, Dudzie i Bońku

2020-10-26 8:01 mso
Wojciech Kowalczyk
Autor: East News Wojciech Kowalczyk

Pandemia koronawirusa przybiera na sile. Co chwilę słyszymy o kolejnych osobach z pierwszych stron gazet, które łapią wirus SARS-CoV-2. Wśród nich są chociażby prezydent RP, Andrzej Duda czy prezes PZPN Zbigniew Boniek. W nocy z niedzieli na poniedziałek były reprezentant Polski, Wojciech Kowalczyk opublikował zaskakujący wpis. Był to wiersz o... jabłkach, głowie państwa i szefowi polskiej piłki.

Wojciech Kowalczyk słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi i mocnych dyskusji na tematy piłkarskie i światopoglądowe. Najczęściej korzysta do tego z platformy Twitter, który umożliwia w najłatwiejszy sposób wymianę zdań. Kolejne posty "Kowala" wzbudzają wielkie emocje i z prędkością światła rozchodzą się po sieci. Inaczej nie mogło być w przypadku wierszyka, który pojawił się na jego profilu w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Piłkarz napisał do premiera ws. GŁODNYCH DZIECI. Nie doczekał się odpowiedzi!

Karol. Człowiek, który został liderem | Futbologia

Były piłkarz reprezentacji Polski i Legii Warszawa nawiązał do słów senatora Stanisława Karczewskiego, który zachęcał Polaków do jedzenia jabłek podczas pandemii. - Jest angielskie powiedzenie, które mówi o tym, że jak się zje jedno jabłko na dzień, nie przychodzi się do doktora. Polskie powiedzenie również jest: "Jedno jabłko z wieczora i nie ma doktora" - twierdził.

"Kowal" postanowił odpowiedzieć na to po informacji o zakażeniu koronawirusem przez dwie postaci z pierwszych stron gazet - prezydenta Andrzeja Dudę i prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. - Prezydent Duda i prezes Boniek,zapomnieli zjeść jabłko z wieczorka,by nie odwiedzać doktorka - napisał na Twitterze tuż przed północą, zbierając w kilka godzin ponad tysiąc polubień.

W Polsce potwierdzonych zostało już ponad ćwierć miliona przypadków zakażeń koronawirusem. Zmarło niespełna 4,5 tysiąca osób. Od pewnego czasu liczba zachorowań i przypadków wirusa drastyczne wzrosła i przekroczyła poziom 10 tysięcy dziennie.

Najnowsze