41-letni Buffon świeci gołą klatą i zawstydza młodszych. Obok niego żona w kusym kanarkowym bikini

2019-08-08 6:45 FAN
Piłkarz  Gianluigi Buffon z rodziną na wakacjach
Autor: EN

Czas dla Gianluigiego Buffona, jakby się zatrzymał. Legenda Juventusu Turyn nadal jest w doskonałej formie fizycznej, co widać nie tylko na boisku, ale również na plaży. Bramkarz wybrał się na krótki odpoczynek z rodziną, a przy okazji pochwalił się nienaganną sylwetką, która może zawstydzić nie jednego młodszego piłkarza. Ciałem zachwyca również żona Buffona, Ilaria D'Amico.

Ciężko wyobrazić sobie świat piłki nożnej bez grającego Buffona. Były reprezentant Włoch zachwyca kolejne pokolenie fanów. Niestety, już teraz wiadomo, że 41-latek niebawem zakończy karierę. W najbliższym sezonie będziemy mogli jednak jeszcze podziwiać jego bramkarskie popisy. Po rocznej przygodzie w Paris Saint-Germain, Buffon zdecydował się na powrót do Juventusu.

W zespole "Starej Damy" nie będzie pełnił roli podstawowego golkipera, bowiem ta przypadła Wojciechowi Szczęsnemu. Na takie rozwiązanie przystał sam Włoch, co jedynie świadczy o jego wielkiej klasie. W następnym roku natomiast strój bramkarski Buffon zmieni na garnitur i będzie pełnił rolę dyrektora klubu. 41-latek obecnie postanowił wykorzystać fakt, że Serie A rusza dopiero pod koniec sierpnia.

Wraz żoną, Ilaria D'Amico i synem Leopoldem wybrał się na jedną z plaż. Buffon korzystał z promieni słońca, a także postanowił poświęcić czas na zabawę z synem. Mimo upływających lat Włoch nadal może pochwalić się nienaganną sylwetką. Widać, że wciąż dba o to, aby być w najwyższej dyspozycji. Seksownym ciałem zachwyca również jego piękna żona, która na co dzień jest jest dziennikarką SkySport Italy.

Najnowsze