Anita Włodarczyk DUSI Joannę Jędrzejczyk! O co im poszło?! [ZDJĘCIE]

2020-09-14 10:48 MD
Joanna Jędrzejczyk
Autor: East News Joanna Jędrzejczyk

Do grona najbardziej popularnych polskich sportsmenek bez wątpienia należą Anita Włodarczyk oraz Joanna Jędrzejczyk. Tym razem kobiety spotkały się ze sobą i skończyło się... duszeniem! O co poszło? Zdjęcie na Instagramie zamieniła wojowniczka UFC, dzieląc się przy tym osobistym wyznaniem związanym z młociarką.

Przed obiema kobietami w najbliższym czasie wielkie wyzwania. Jędrzejczyk szykuje się do powrotu do klatki po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, natomiast Włodarczyk stoi w obliczu przygotowań do wielkiego celu - igrzysk olimpijskich przeniesionych na wakacje 2021 roku, które mają się odbyć w Tokio. Pomiędzy ciężkimi treningami obie zawodniczki znajdują jednak także i chwilę czasu na odrobinę uśmiechu.

Arkadiusz Milik znalazł NOWY KLUB! Zarobi w nim WIELKIE MILIONY

Tak jak teraz, gdy spotkały się, a zdjęciem z tego wydarzenia postanowiła podzielić się Jędrzejczyk. "Często pytacie mnie o mojego sportowego idola i zdecydowanie jest to Anita. Zdyscyplinowana, oddana, bogato utytułowana i mega kochana. Moja ogromna inspiracja. Musicie więc wiedzieć, że obie rozpoczęłyśmy profesjonalne treningi gdy miałyśmy 16 lat i dotarłyśmy na sam szczyt. Każda w swojej dyscyplinie. Nie zapominajcie, że limity są tylko w naszych głowach" - podkreśliła JJ.

Jak widać pomiędzy wojowniczką MMA a młociarką panują doskonałe relacje! A - kto wie - jeśli zrealizowałaby się zapowiedź o namówieniu Anity Włodarczyk, może kiedyś dojdzie między nimi do sportowego pojedynku...

Najnowsze