Arkadiusz Milik znalazł NOWY KLUB! Zarobi w nim WIELKIE MILIONY

2020-09-14 7:43 Marcin Długosz
Arkadiusz Milik
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Wydaje się, że po wielu tygodniach swoistej blokady, wreszcie zaczyna wyjaśniać się przyszłość Arkadiusza Milika. Rzymski dziennik "Il Corriere della Sera" poinformował, że reprezentant Polski jest już dogadany z AS Roma, która z kolei dopina teraz szczegóły operacji z SSC Napoli. Jeśli napastnik podpisze kontrakt w Wielkim Mieście, będzie mógł liczyć na sowitą gażę!

Wokół Milika i jego odejścia z Napoli narosło nieco kontrowersji po tym, jak z wyścigu o podpis zawodnika wycofał się Juventus. Trudno było znaleźć 26-latkowi nowy klub, który byłby w stanie spełnić wszelkie wymagania finansowe, a jednocześnie nie oznaczał kroku w tył pod względem sportowym. Pojawiły się nawet informacje, że w wyniku zaistniałej sytuacji polski zawodnk może ostatecznie zostać na San Paolo do końca rocznego jeszcze kontraktu, ale wówczas miałby trudno o grę.

Ronaldo kupił NAJDROŻSZY pierścionek zaręczynowy?! Od tej ceny kręci się w głowie

A czegoś takiego Milik z pewnością nie chce ryzykować w obliczu przyszłorocznych mistrzostw Europy. Stąd też dołożył wszelkich starań, aby jego sytuacja się wyjaśniła i w końcu wydaje się, że jest o krok od nowego rozdziału w swoim życiu. "Il Corriere della Sera" podaje, że gotowa zapłacić za Polaka 25 milionów euro odstępnego jest Roma. Sam zawodnik ma podpisał w stolicy Włoch bogaty kontrakt opiewający na 4,5 mln euro wynagrodzenia za sezon, co daje nawet i ponad 20 milionów złotych!

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to Milik powinien związać się umową z "Giallorossimi" już w najbliższych dniach, a następnie rozpocząć walkę w nowych barwach. Czyni to w doskonałym momencie, gdyż akurat w najbliższy weekend wystartuje nowy sezon Serie A, zatem będzie mógł być ze swoimi nowymi kolegami od samego początku ligowych zmagań.

Super Sport 09.09

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze