Ronaldo kupił NAJDROŻSZY pierścionek zaręczynowy?! Od tej ceny kręci się w głowie

2020-09-13 16:45 MSo
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo na wakacjach
Autor: Instagram / georginagio Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo na wakacjach

Wielkie gwiazdy sportu zarabiają jeszcze większe pieniądze! Nic dziwnego, że wielu z nich lubi je po prostu wydawać. Na prawo i lewo szasta nimi Cristiano Ronaldo. Gwiazdor Juventusu chce być we wszystkim najlepszy. Teraz pobił rekord świata w najdroższym pierścionku zaręczynowym kupionym WAG's. "The Sun" informuje, że wydał na niego... TRZY MILIONY ZŁOTYCH!

Plotki o rzekomych zaręczynach Georginy Rodriguez i Cristiano Ronaldo krążą o wielu, wielu miesięcy. Zdaniem brytyjskich mediów, CR7 usłyszał "tak" od swojej ukochanej już dwa lata temu. Od 2018 roku, na palcu jego wybranki serca regularnie widujemy bardzo drogi pierścionek. "The Sun" twierdzi, że to rekord świata w kosztownej biżuterii, która została zakupiona tzw. WAG's.

Diamentowa błyskotka miała kosztować ponad 600 tysięcy funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad trzy miliony! Ta kwota po prostu zwala z nóg. Za te pieniądze CR7 mógł zainwestować w liczne nieruchomości. Wolał jednak podkreślić, jak wiele znaczy dla niego jego ukochana.

Fani portugalskiego gwiazdora czekają na potwierdzenie informacji o rzekomych zaręczynach pary. Wszyscy szykują się na wystawny ślub Ronaldo i Rodriguez, choć zdaniem niektórych... ten miał już miejsce! Jaka jest prawda? Tego nie wiadomo. CR7 razem z seksowną modelką starają się kryć swoją prywatność i idzie im to znakomicie.

Plotki rozgorzały po tym, jak Georgina chwaliła się kolejnym błyszczącym pierścionkiem. Wielu spekulowało, że to dowód na to, że para wzięła ślub.

Cristiano Ronaldo wziął ŚLUB w tajemnicy? Georgina pochwaliła się ZJAWISKOWYM pierścionkiem

Gra reprezentacji to KATASTROFA! Bohater w brudnej koszulce | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze