Anna Lewandowska na PROTEŚCIE w sprawie ABORCJI! Wrzuciła ZDJĘCIE

2020-10-28 21:12
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba

W ostatnich dniach polskie społeczeństwo protestuje przeciwko decyzji Trybunały Konstytucyjnego, który zaostrzył prawo do dokonania legalnej aborcji. Na ulice wychodzą także i nasi rodacy mieszkający za granicą. Nie inaczej jest w Monachium - zdjęcie z protestu w tym mieście opublikowała Anna Lewandowska, która postanowiła ujrzeć wszystko na własne oczy.

Decyzja Trybunału Konstytucyjnego wzbudziła w Polsce ogromne oburzenie. Społeczeństwo stwierdziło, że jest to jawny zamach na wolność oraz prawa człowieka - ludzie postanowili dać temu wyraz wychodząc na ulice i głośno protestując przeciwko takiemu stanowi rzeczy. I choć w polskim miastach zrobiło się gorąco, to protestować zaczęto nie tylko w nich, ale i za granicą. Nie inaczej było w stolicy Bawarii, Monachium.

Marcin Najman ODBIJA Jasną Górę! "Nadciągają LEWACKIE HORDY, wszyscy na pozycje!" [WIDEO]

Pokazała to Anna Lewandowska, która opublikowała zdjęcie z protestu w samym sercu bawarskiego miasta. Widzimy osoby trzymające hasła doskonale znane z polskich ulic, które wyrażają dezaprobatę wobec decyzji Trybunału Konstytucyjnego. 

Anna Lewandowska na proteście
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska na proteście

Jak możemy zauważyć, kobieta przebywała poza strefą wyraźnie oddzielającą miejsce protestu od reszty miejskiej infrastruktury. Kto wie jednak, czy Anna Lewandowska znalazła się tam zupełnym przypadkiem, czy też po prostu chciała się przekonać, jak protesty w sprawie aborcji wyglądają od środka.

Co wiesz o Annie Lewandowskiej?

Pytanie 1 z 10
W jakim mieście odbył się ślub Anny i Roberta Lewandowskich?
Taśmy Kucharskiego: tak był szantażowany Robert Lewandowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze