Anna Lewandowska odda córki OBCEJ kobiecie? "Właśnie przyszedł ten czas"

2020-07-13 11:48 JWa
Anna Lewandowska z córkami
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska ma ręce pełne roboty! W domu musi czuwać nad dwiema małymi córkami i wychowywanie pociech zabiera jej mnóstwo czasu oraz uwagi. Mimo tego, znana trenerka fitness nie chce rezygnować z zawodowych obowiązków. Niewykluczone, że żona Roberta Lewandowskiego będzie musiała podjąć decyzję o oddaniu dzieci pod opiekę, by móc pracować na pełnych obrotach. Lewandowska sama opowiedziała o sytuacji.

Anna Lewandowska doskonale spisuje się w roli młodej mamy. Jej córeczkom - Klarze i Laurze - nie brakuje absolutnie niczego. Trenerka fitness każdą wolną chwilę poświęca pociechom i daje im ogrom miłości. Czasami nawet zabiera je na spotkania biznesowe, choć jak sama przyznał w najnowszym "Fleszu" niedługo ten stan może się zmienić. Okazało się, że Lewandowscy poważnie myślą o zatrudnieniu niani do opieki nad małymi dziećmi. Dzięki temu Anna Lewandowska zyskałaby czas na rozwijanie swoich biznesów i realizację zawodową.

Anna Lewandowska szaleje na wakacjach! Tak bawi się pośród fal [ZDJĘCIE]

- Na stałe nie mam ani jednej niani do dzieci i wydaje mi się, że właśnie przyszedł ten czas, żeby to zmienić. Do tej pory zdarzało się, że brałam dziewczynki ze sobą nawet na spotkania biznesowe, ale na dłuższą metę nie jest to dobre ani dla dzieci, ani dla mnie - powiedziała bardzo szczerze Anna Lewandowska. Co ciekawe, w tym samym wywiadzie żona Roberta Lewandowskiego zdradziła, że wraz z mężem nie wykluczają kolejnego dziecka.

Ania Lewandowska pokazała OBIE córki. Piękne ZDJĘCIE

- Pewnie, czemu nie! - odpowiedziała krótko na pytanie o trzecie dziecko. Na razie jednak Lewandowscy poświęcają się w pełni dwóm małym córkom, którym oddają się w całości i wychowują w atmosferze ogromnej rodzinnej miłości i wsparcia.

Najnowsze