Ania Lewandowska pokazała OBIE córki. Piękne ZDJĘCIE

2020-07-12 17:09 Bol
Anna Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Sezon Bundesligi za pasem, a to znak, że zawodnicy niemieckiej ekstraklasy mogli wybrać się już na wakacje. Skorzystał z tego także Robert Lewandowski, król strzelców ligi. Na urlopie oczywiście nie zabrakło także jego żony oraz ukochanych córeczek. Trenerka fitness pokazała na Instagramie wspólną fotkę z Klarcią i Laurą. Zdjęcie rozczuliło fanów.

Robert i Anna Lewandowscy razem z córeczkami wybrali się na zasłużone wakacje, choć nawet i tam nie próżnują. Regularnie trenują razem podczas transmisji na żywo w ramach wyzwania fighterów prowadzonego przez trenerkę fitness. Czasu dla Laury i Klarci oczywiście nie brakuje. W niedzielę Ania opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z dziewczynkami.

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fotografia oczywiście zachwyciła fanów pary. - Kochająca mama i jej szkraby - pisała olśniona pani Ania. - Jaka słodycz na zdjęciu - dodawała od siebie pani Weronika. Komentarzy zauroczonych fanów nie brakowało. Wiele osób pisało o niesamowitej miłości, która biła ze zdjęcia.

Wiemy GDZIE Lewandowscy spędzają wakacje! Będziecie zaskoczeni! ZDJĘCIA

Na zdjęciu, które Anna Lewandowska zamieściła na Instastories w tle widać charakterystyczne budynki. To kompleks hotelowy w Megaluf na południu Majorki. Zatem właśnie tam Lewandowscy ładują akumulatory.

Najnowsze