Wiemy GDZIE Lewandowscy spędzają wakacje! Będziecie zaskoczeni! ZDJĘCIA

2020-07-10 18:42 CH
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: Instagram Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Robert i Anna Lewandowscy wraz z córeczkami Klarą i Laurą oraz bliskimi przyjaciółmi wyskoczyli na krótkie wakacje. Bayern Monachium zakończył już walkę w Bundeslidze i Pucharze Niemiec, zgarniając podwójną koronę, a przed sierpniową rywalizacją w Lidze Mistrzów, piłkarze dostali krótkie urlopy. Lewandowski skorzystał z okazji i ładuje teraz akumulatory w ciepłym i bardzo pięknym miejscu. Gdzie Lewandowscy spędzają wakacje? Już wszystko jasne. Zobaczcie ZDJĘCIA z urlopu Roberta i Anny Lewandowskich.

Robert i Anna Lewandowscy wyskoczyli na wakacje. Gdzie? Słynna para dzieliła się z fanami sympatycznymi zdjęciami z urlopu, ale nie piłkarz i jego żona nie zdradzili, w którym dokładnie miejscu wypoczywają. Na fotografiach widać było, że Lewandowscy oraz ich bliscy przyjaciele wynajęli luksusową willę z basenem nad brzegiem morza. Po charakterystycznych drzewach można też było poznać, że jest to południe Europy. A gdzie dokładnie są Lewandowscy? Na zdjęciu, które Anna Lewandowska zamieściła na Instastories w tle widać charakterystyczne budynki. To kompleks hotelowy w Megaluf na południu Majorki. Zatem właśnie tam Lewandowscy ładują akumulatory. Nowy Rok przywitali na Malediwach. Teraz wyskoczyli bliżej i w mniej egzotyczne miejsce. Na gorącej hiszpańskiej wyspie pogoda jest doskonała, a Ania wraz z Robertem dbają też o formę. Na Instagramie nagrywają na żywo wspólne treningi, zachęcając fanów do aktywności fizycznej. "Dla mnie, jako sportowca, trening to stały punkt każdego wyjazdu. To też mnie relaksuje" - podkreśla Ania Lewandowska.

Anna Lewandowska po raz kolejny w krótki czasie wyskoczyła na Majorkę i najwyraźniej pokochała tę wyspę. Rok temu wyskoczyła tam razem z Klarą na - jak to ujęła - babski wypad. Wypoczywała i robiła zdjęcia do swojego kolejnego projektu. Teraz wypoczywa tam cała rodzina Lewandowskich. Robert po krótkim urlopie wznowi treningi z zespołem Bayernu Monachium, który następny mecz ma rozegrać 8 sierpnia. Będzie to rewanż w 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu Bawarczycy rozbili Chelsea w Londynie aż 3:0.

Lewandowscy mają PSA?! Ania wyjawiła, skąd wziął się słodki szczeniak! ZDJĘCIA

Najnowsze